Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Eszztek olyan ételeket,...

Eszztek olyan ételeket, amiket egyáltalán nem, vagy nem annyira szerettek, de kell a szervezetnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Gyerekkoromban sok olyat kellett ennem, amit kifejezetten nem szeretek, vagy utálok.

Felnőttkoromban nem fogok olyat enni, amit nem szeretek, amikor ehetek olyat is, amit szeretek. Így is változatosan étkezem.

2015. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
van a bolygón oylan aki úgy eszik bármit, önszántából hogy azt nem szeretné? (a kisgyerekeket akikre a szülei ráerőltetik a kaját, nem számitanak ebbe)
2015. máj. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A sóska kivételével minden átlagkaját megeszek, sőt szeretem is pl sok főzeléket, zöldséges rizseket, szóval mindenfélét.

Tücsköt-bogarat nem hiszem, hogy megkóstolnám és még néhány itthon nem hagyományos furaságokat.

Halak, rákok- tenger gyümölcsei pl jöhetnek, a szusi is.

2015. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem. amúgyse tudok ilyen ételről, ami annyira egészséges lenne, én meg utálnám.
2015. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

1. Egyetlen olyan étel sincs, ami feltétlen KELL a szervezetnek, és nem helyettesíthetö mással.


2. Olyan ételt nem eszem, ami nem esik jól.

2015. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy eszem. Nekem is csak egy életem van, nem kínzom magamat olyasmivel, amit utálok. Nem meghatározott ételekre, hanem tápanyagokra van szükségünk, teljesen mindegy, milyen formában vesszük őket magunkhoz.
2015. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis... minek kínozzam magam,! Egy időben szedtem a Béres cseppet meg vastabit, de miután mindig hányingerem volt tőle, leálltam.

Inkább egy pohárka vörösbor.

2015. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lehet egészségesen étkezni anélkül is, hogy számomra szar ízű dolgokat tömök le a torkomon.
2015. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De a fogyókúrás témakört elnézve nem mindenki olyan, mint az itteni válaszolók...


Nos, én hedonista vagyok és roppant egészségtudatos (úgyhogy nem agyalok extrém sokat ezeken, mert az nem egészséges és nem hedonista :D de érdekel a téma). Plusz szerencsés, mert szeretem a szerintem egészséges ételeket.


Egyetlen gond a spenóttal van, ami sok ketogénező szent grálja, hasznos, olcsó, meg minden. Nincs az ízével bajom, akkor nem enném, de kicsit unom. Na azzal kísérleteznem kell, de ez kb. az egyetlen, amit azért akarok megenni, mert hasznos tud lenni, nem azért, mert alapvetően vágyom rá. Persze egyesek szerint oxálsav vagy mi és jaj, de ez nem érdekel. Amúgy némi kísérletezés után remekül fel tudom használni, finom lesz, bár így is unom kissé. Úgyhogy ritkán eszem :D Ezt konszenzusnak nevezem, nem kompromisszumnak, jó ez :).


A nyers zöldségeket is próbálom erősebben nyomni, de azokat szeretem :) Ha csak eszem, ami jön, akkor süti vagy efféle lesz belőle, s annak ellenére, hogy azt szeretem, nem helyeslem, hogy napi többször édességezzek, bármilyen jó ételek is azok.

Ellentmondásos az ember, főleg, ha nem ehet mindenből sokat, mert fogyni akar. Persze egészségesen és hedonistán, ez alap.


Sóskát pedig azért akarok enni, mert végre valami lelkesen nő a kertben :D. De azt is szeretem :)


Nagyon sajnálom azokat, akik csak 1-2 dolgot szeretnek s azok pont nem megfelelő ételek...

Én szeretem a tojást, a legtöbb zöldséget, az olajos magvakat, a legtöbb gyümölcsöt (na ez kicsit gond, ha ketogénezik az ember, de a ketogént is szeretem :( azért össze lehet hozni) s még egyebeket is, de nem őrülök meg semmiért, ami szerintem nagy ívben kerülendő.

2015. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl az almát nem szeretem, de mégis igyekszem vele magam kínozni, mert elvileg egészséges :)
2015. máj. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!