Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik liszt mire való? Annyi...

Melyik liszt mire való? Annyi féle lisztet lehet már kapni és nem tudom hogy melyiket mire lehet jól használni. Főleg ha egészségesen szeretnék főzni.

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Graham lisztből csináltam sajtos pogácsát az jó lett!

Előtte próbáltam sajt nélkül is, úgy viszont borzalmas :)

2010. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg ha volna kenyérsütő géped, akkor kukoricalisztből házi kenyeret.
2010. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tönkölybúzából meg cukros brióst, az finom ha boltba veszem, de azt nem tudom hogy kell csinálni.
2010. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyik liszt egészséges.Csak ma divat a különféle korpás, stb.liszteket egészségesnek nevezni.A korpás liszteknek csak annyi az előnyük,hogy segítik az emésztést.De ha elég gyümölcsöt,zöldségeket eszel,az sokkal egészségesebb.
2010. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak kukoricalisztből max lepényt lehet csinálni mivel nincs benne sikér ami összetartaná a tésztát, bent tartaná a levegőt, 1/4-1/3 részben lehet rakni.
2010. febr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kelt tésztát,kenyér,fánk,pizza,-finomlisztből készül.A többit rétesliszből szoktam v fele-fele arányban keverve.A többi lisztfajta,rozsliszt,grehem,stb azt adaléknak lehet tetszőleges mennyiségben hozzákeverni,ugyanis túl nehezek,és az ízük is nagyon intenzív.Gríz nokedlit-fele rétesliszt,fele gríz,a gríz galuska csak grízből készül.A gyúrt házitészta-fele finom liszt,fele rétesliszt.Az a jó ha mindkettőböl van otthon.A grehem lisztél nézni kell a lejárati időt nekem sok esetben már keserű volt amikor megvettem,azonkívül,molyosodik is,külön kell tartani a többitől,úgy mint a grízt.ZS
2010. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2010. márc. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!!:)
2010. márc. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!