Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Elzártam a sütőt de még...

SOS! Elzártam a sütőt de még mindig világít és ugyanolyan hangot ad ki mint amikor sütöttem, szóval ezek szerint még be van kapcsolva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 7. 10:54
 1/10 anonim válasza:
53%
Szerintem azert vilagit mert meg forro, ha majd lehul kikapcsol.
2015. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden gombnak pihenőállásban kell lennie, különben még működik.
2015. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen sütő.

Nekem a régi olyan volt, hogy kikapcsoltam a hőfokot és a sütési módot, akkor azonnal leállt.

A mostani olyan, hogy a világítás kikapcsol, de továbbra is van hangja egy ideig, ahogy hűti magát.

2015. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem gázos meg szerintem egy kicsit újabb tipusú. Minden gombot visszaforditottam a helyére ezért nem értettem miért világít. De akkor ezek szerint nemsokára abbahagyja?
2015. jún. 7. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A világítás az elmúlik,ha 60 fok alá hűl.

De azt mondod, hangja is van.

2015. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ugyanúgy csinál mint amikor be volt kapcsolva. Meg nem úgy néz ki mint aki lehüteni akarja magát,mert még mindig tiszta forró levegő jön ki ha kinyitom.
2015. jún. 7. 11:06
 7/10 anonim ***** válasza:
a hang lehet a ventillátortól - ha légkeveréses, akkor kikapcsolás után is jár, amíg megfelelöen lehül a sütö.
2015. jún. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan milyen fajta sütő. Kb mennyi idő után gáz ha még mindig nem hült le? Csak mert nehogy baj legyen.
2015. jún. 7. 11:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

Valószínűleg csak hűti magát, a légkeverés megy.


Főkapcsoló nincs, hogy áramtalanítsd?

Vagy végső esetben kapcsold le a biztosítékot, ha rendesen van bekötve, akkor van olyan biztosíték, amin keresztül csak a sütő megy.


De valószínűleg semmi baja, nem kell aggódni, ki fog kapcsolni.

2015. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Világítás hőfok függő lehet és jelzi, hogy veszélyesen meleg a sütő, véletlenül se nyúlj hozzá.

Szellőzés, illetve hűtés miatt zúghat, mivel így gyorsabban kerülhet biztonságosan kikapcsolt állapotba.


Ha minden alap állapotra van állítva, akkor 15-20 percen belül ki tud szellőzni.

2015. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!