Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Legfinomabb húst is tartalmazó...

Legfinomabb húst is tartalmazó leves?

Figyelt kérdés
Elég éhes ismerősök jönnek ma hozzám munkából, gondoltam egy nagyon finom, laktató levest készítek nekik, ezért is lenne fontos eleme a hús. Nem szeretnék túl nehezet , mint pl gulyás, vagy csülkös bab, de mégis szeretném, ha jól laknának tőle. Ötletek?
2015. jún. 9. 08:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem az igazán tartalmas levesek amitől jólis lehet lakni, azok általában nehezek.


Szerintem a legfinomabba thai kókuszos csirkeleves, de a kedvencek között van a borscs is.

2015. jún. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Csinálj egy húsos ragulevest, jó sok zöldséggel és csigatésztával.
2015. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Palóc leves - laktató, van benne hús viszont a tejföl miatti savanysága miatt elég könnyed


Tárkonyos ragú leves - szintén laktató, van benne hús de a tárkony üdesége miatt frissítő is


Nyáron én a levesek közül ezek preferálom a legjobban.

2015. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi, a ragu nem rossz... :) Lehet az lesz. Igen, erre én is gondoltam, hogy ha tartalmas, akkor az azt jelenti, hogy nehéz, de nekem eleve ami paprikás, az valahogy nehezebbnek tűnik. :)
2015. jún. 9. 08:40
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Én is a ragulevesre gondoltam :)

Sok husival. De az azért mégsem nehéz.

2015. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Zuppa toscana, citromfüves-kókuszos leves garnélával, narancsos-fokhagymás kacsaleves.
2015. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 klopusz ***** válasza:
88%

Nálunk a gyerekeim kedvence az "egyszerű" húsleves.

Igaz, háromféle hús van benne (marha, pulykanyak, húsos karajcsont), esznek mellé egy rakás zöldséget és cérnametéltet. Bekanalaznak két tányérral és a második fogás már beléjük sem fér :)

2015. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
A kérdés láttán nekem is tárkonyos raguleves ugrott be (no meg a gulyás, de azt látom leszavaztad). Ha nem szeretnéd, hogy túl nehéz legyen, inkább a zöldségek mennyiségét és milyenségét növeld.
2015. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Azért arra is kéne gondolni, hogy nem mindenki bírja az ilyen leveseket, mint a raguleves, mivel tejszínes. Én pl ha elmennék valahova, ahol ilyennel kínálnak, biztos nem ennék belőle, mert végigfosnám az utat.
2015. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Marha húsleves jó sok zöldséggel és gríz galuskával.

Utána persze második fogásként valami pörkölt-féle, vagy tejfölös-tejszínes husi körettel. Esetleg a "hagyományos" rántott-sült húsok, ha valóban olyan beállítottságúak.


Ami marha hús a levesből megmarad, az jó lesz nektek másnap egy kis vadasnak... (most éppen ezt készítek!)

2015. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!