Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rávettem magam, hogy elkezdjek...

Rávettem magam, hogy elkezdjek főzni tanulni. Hogy lássak neki?

Figyelt kérdés
Saját ötleteket és olyan weboldalcímeket szeretnék kérni, ahol segítenek az ilyen hozzám hasonló kezdőknek :)
2010. márc. 1. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

www.desszert.eu


itt lépésről lépésre fotókkal együtt van leírva minden recept. ez nagy segítség, vannak egyszerűbb de bonyolultabb receptek is.

2010. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz először olyanokkal, amit anyukádtól láttál , amit ő szokott készíteni. Egyrészt ismerős lesz az íz is, ami sokat segít eldönteni hogy ilyennek kell e lennie, másrészt hátha vannak emlékeid.

Én mindenképp blogot javasolnék, mert interaktív módon kérdezhetsz is, ha valamit nem értesz, mennyiségi vagy praktikai kérdésed van, szívesen segítenek.

2010. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok. én amúgy az alapoknál kezdtem, hogy mi az a rántás, pörkölt alap stb. ehhez jó a google vagy Horváth Ilona szakácskönyve.

kezd valami egyszerűvel pl levesek, főzelékek, vagy a kedvenceddel, mert azt nagy örömmel főzi az ember. :D

2010. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! beírod a kereseőbe, hogy étel.hu vagy recept.hu és behoz neked annyi receptes oldalt mindegyik, hogy nem győzöl közülük válogatni. majd ráérzel, hogy melyik neked a legtesthezállóbb. van főzősuli oldal is.

de , én mindig azt mondom, hogy egy jó alapszakácskönyv

a konyha fontos kelléke, mindig kéznél van.

a Horváth Ilonáét én is csak ajánlani tudom.

üdv.

2010. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Főzniakarok.hu kezdőknek készült honlap
2010. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

11:13-as! Én is a Horváth Ilona-féle szakácskönyvből tanultam meg főzni, még a mai napig is előveszem, ha olyat főzök, amit ritkán szoktam. A legjobb szakácskönyv. Ajánlom a kérdezőnek is, még a nokedli receptje is benne van.

A neten én olyan recepteket szoktam keresni, ami fényképekkel van illusztrálva, úgy egyszerűbb megcsinálni.

2010. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ételkészítési alapismeretk könyv. Minden recept, praktika. Ebből tanulnak a szakács tanoncok is, merem ajánlani!
2010. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ennél jobb oldalt nem tudok ajánlani :-DDD SZUPER a NŐ!!!


kajarecept.info - egy Anyuka aki kezdőknek segít

2010. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jujj ez tényleg jó, köszönet előzőnek
2010. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is köszi a tippeket
2010. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!