Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az elektromos tuzhelyet...

Az elektromos tuzhelyet hogyan hasznaljam?

Figyelt kérdés

Megvettuk az uj hazxunkba az uj sutot,es elektromosra vagytam,annak ellenere h eddig gazost hasznaltam/hasznalok.Tudnatok nekem nehany tippetb adni,h pl sutit,hust,rakott krumplit es ilyesmiket hany fokon kell sutni,esetleg hany percig,vagy csak lent vagy fent is menjen a suto esetleg a legkeverest is hasznaljam...

szoval mit mihez?

Nagyon szepen koszonom eloere is a valaszokat!


2008. szept. 3. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok receptben szerepel a hőfok illetve az idő megjelölése. Nagyon egyszerű használni, csak meg kell ismermi.

Ami saját recept, vagy ilyen dolgok, mint amiket írtál, azokat ki kell tapasztalni. Nekem a rács mindig középen van és annak megfelelően, hogy kell-e pirulnia- állítom a hőfokot. A légkeverés funkció jó, nekem mindig be van kapcsolva és az alul-felül sütés is. Igazából tényleg ki kell tapasztalni, mert a te sütőd, lehet, hogy másképpen süt mint az enyém, hiába írná, hogy eddig és eddid süss.

Kellemes próbálkozást!

2008. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lényegeset megírtak előttem, próbálkozzál először olcsóbb kajákkal. A rács nálam is mindíg középen van, a légkeverést csak akkor nem használom, ha meg akarom a végén pirítani a kaja tetejét. Egyébként a használati utasítás 90%-a nálam bevált.(Ariston tulajdonos)
2008. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Általában 150 fokon sütök rakott krumplit, húsokat, és légkeverésesen, az gazdaságosabb. Ahogy olvashatod receptekben, írják, hogy légkeverésesnél hamarabb megvannak a kaják. Husikat, pl. csirkecombot 1,5 óráig sütöm, és utána leveszem a fóliát/tetőt, és még 10-15 percig felső sütésre teszem, hogy piruljon. Húsokat mindig így csinálom. Mondjuk egy oldalasnál kell talán 2 óra, ha jól emlékszem.
2008. szept. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszike a gyors valaszokat!Nekem bosch sutom van...
2008. szept. 4. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!