Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyire lehet jó, ha készitek...

Mennyire lehet jó, ha készitek barackturmixot (tejjel és mézzel), aztán teszek bele például 2 tojást meg esetleg egy kis lisztet, aztán ezt palacsintasütőben megsütöm?

Figyelt kérdés
Az értelmes válszok érdekelnének a leginkább :) Köszi

2015. júl. 22. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni.


Szerintem jó lehet.

2015. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lehet végülis ha kakaót, diót, egyebeket leget keverni a palacsintatésztába, barackot miért ne?


Én szerintem kipróbálom :))

2015. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2015. júl. 22. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem lesz rossz (a tojás+banán palacsinta igen népszerű, nyilván a barack más ízű és kicsit nedvesebb is, de azon lehet segíteni). Liszt vagy egyéb száraz szerintem kell bele, anélkül híg lenne.

Én valószínűleg diót használnék (ha nem kerülném a hőkezelt gyümölcsöket már eleve), a turmix ízének sem tesz rosszat. De a barackhoz a mák is megy, ha valaki szereti. Én igen, de a diót jobban :)

2015. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, de a méztől le fog ragadni és szét is szakadhat.

A tésztából hagyd ki.

2015. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiprobaltam, de nem jott be. Keves lisztet tettem bele es ugye 3 tojast de az egesz szetesett..
2015. júl. 22. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyi lisz kell bele ,hogy lassan folyon le a kanálról,és keverj olajat a tésztába!És hagyd állni összekeverés után ninimum 1/2 órát.Az elsők ezért szoktak leragadni szétesni,a másnapra maradt péacsinatésztából már az elsö is sikerül!

Szerintem turmikxolásnál jobb,vékony szeletekre vágni és a szétöntött tésztára rakni sütés közben.

2015. júl. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!