Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Piskótaroládot szeretnék...

Piskótaroládot szeretnék készíteni, még soha nem sütöttem, minden tanácsot szívesen fogadok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

6 tojásból a gáztűzhely alu-sütőlapja pont jó neki.

Amikor megsült, tiszta konyharuhára borítsd, azon melegében megfordítod és ruhával együtt feltekered.

Várd meg, míg valóban teljesen kihűl, és csak utána tekerd ki ismét óvatosan, utána mehet a töltelék bele!

Egyébként semmi különösebb, a piskótát a megszokott módon állítod össze. Nálam ez a 6 tojás + alu.sütőlap együtt a megfelelő, ami nálam bevált.

2015. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nedves konyharuhán szoktam feltekerni, így nem töredezik el. Ha megsült azonnal levenni a sütőpapírt, majd a nedves konyharuhán felcsavarni, utána levenni róla és hagyod kihűlni, majd töltöd és feltekered.
2015. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én száraz konyharuhára szoktam tenni és még melegen párszor ki-be szoktam tekerni, de biztos jó úgy is, ahogy az előzőek írták.
2015. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a gyors segítséget!
2015. aug. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!