Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az gáz, ha 24 évesen még nem...

Az gáz, ha 24 évesen még nem tudok főzni? Csak rántottát, bundáskenyeret, virslit, meg ilyen halálegyszerű dolgokat tudok megcsinálni. Persze szeretnék megtanulni, csak eddig nem úgy jött ki a lépés.24/L

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 16:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
anyukám főztjét, és egyetemistaként a koliba is azt vittem, vagy pedig összedobtam szendvicset, csináltam rántottát, ilyenek
2015. aug. 24. 21:04
 12/19 anonim ***** válasza:
8%
Férjhö nem akarsz-e menni?:)))
2015. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
de igen, ha megtalálom a nagy Ő-t... igaz még egyelőre nem a főzőtudományommal fogom elkápráztatni, de rajta leszek az ügyön xd
2015. aug. 24. 21:28
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Hajrà:))))
2015. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem manapság csak az nem tud főzni, aki nem akar, vagy még sosem próbálta. Vagy tényleg kétbalkezes hozzá, mert ilyen is van. :)

Én azt szoktam mondani, hogy főzni nem tudni kell, hanem akarni. Ha csinálod, menni fog. Annyi receptet lehet már találni, tök egyszerűtől a bonyolultig, részletesen, képekkel. Szerintem csak az a baj, hogy még nem próbáltad. Én is úgy tartom magamról, hogy nem annyira tudok. Recept nélkül nem sok mindent tudok elkészíteni, általában átfutok a recepten előtte. Pont azért, mert én is még anyu főztjét eszem, és nem főzök olyan gyakran, hogy menjen magától rutinból. Viszont recept ide vagy oda, finom és változatos dolgokat tudok készíteni. Kérdeztem már meg a párom, hogy szerinte tudok-e. Azt mondta, igen.

Egyáltalán nem nehéz, csak fogj meg egy egyszerű receptet, állj neki, és hidd el, te is meg fogod tudni csinálni. Mindenki az egyszerűbb ételekkel kezdi. Hajrá!

21/L

2015. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sziegl Zsolt válasza:
100%
Azt kérdezed,hogy gáz e,hogy 24 évesen nem tudsz főzni,és mikor azt a választ kapod,hogy igen,felháborodsz.Gáz e?Nem,ha van aki főz rád,vagy van elég pénzed ahhoz,hogy minden nap étteremben,vagy gyorskajáldában egyél.Viszont,ha onnálóan akarsz élni,nem árt megtanulni.Egyszerű dolgokkal kezd,és ha szeretsz enni,simán menni fog,és még örömet is okozol magadnak,ha főzöl egy finomat.Ha viszont nem érdekel maga a főzés,nem lesz sok sikerélményed.Én is így kezdtem,igaz jóval fiatalabban,és ma már bármit megfőzök,megsütök.Sok sikert.
2016. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de ez jó régi kérdés, azóta már aktívan főzök :D
2016. júl. 29. 09:41
 18/19 anonim ***** válasza:
Na ugye, mondtuk mi, hogy csak el kell kezdeni :D (15. vagyok)
2016. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
igen, köszi szépen :)
2016. aug. 6. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!