Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány forintból lehet kihozni...

Hány forintból lehet kihozni egy ebédet két személyre házilag, otthon?

Figyelt kérdés
A menzai kaja 375 Ft/fő, de annyira trotty, hogy inkább magam főznék. A levesük tök híg és íztelen, a főzelékek is olyanok, hogy a zöldség (borsó, lencse stb.) csak mutatóban van benne, a többi lé meg habarás. Szerintem 375 Ft-ból többet is ki lehetne hozni, vagy nem? Na persze nem ilyen "úri" ételekre gondolok, hogy szarvasgomba meg bélszín, hanem olcsó, de laktató kajákra. A főzelékeket úgyis szeretjük, főzni pedig tudok ezt-azt, a menzaitól meg csömörünk van. Csak azért azt esszük, mert anyósoméknál lakunk, és ők is úgy hozzák, de ők kedvezményesen kapják, mi pedig nem, ezért gondoltam a váltásra, ha jobban megéri.
2008. szept. 7. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát.. szerintem írjátok össze a kedvenc kajáitokat és nézd meg a hozzávalókat. Számold ki h mi mennyibe kerül hozzá és látni fogod h mennyibe kerül.De szerintem ha kicsit drágább mint a menzai akkor is megéri főzni mert a házinak nincs párja:))
2008. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos, hogy olcsóbban megússzátok, de legalább többet, és jobbat ehettek, és biztosan nem lesz sokkal drágább.
2008. szept. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok le a csumit, 800.- ft-ból két főre lehet kaját készíteni, ha egyik nap kevesebb, a másik több kiegyenlíti egymást. Ja és a fontos: főzhetsz több napra előre, egy töltöttkáposzta, vagy egy paprikáskrumpli még jobb is másnap!:))
2008. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2008. szept. 8. 08:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán megfőzöl kb napi 400 ft ból, ha egyszerű ételeket készítesz :)
2008. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Igen, egyszerű kajákra gondoltam én is, mert hát nem vagyok eleresztve se zsével, se szakácstehetséggel. :D
2008. szept. 10. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom régi a kérdés,véletlenül tévedtem ide,de azért kíváncsi lennék sikerült-e 400ből kihozni a kaját 2főre mert szerintem az lehetetlen!:) De még a 400/1fő (ha igy gondolta az egyik válaszoló) se mindig jön össze sztem.
2010. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!