Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom olcsó egyszerű ételek?

Finom olcsó egyszerű ételek?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem javasolni ilyesmiket,kiprobált recepteket vagy saját recepteket amik nem nem kerülnek sokba. előre is köszönöm

2015. szept. 10. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Mégis, miket szeretsz vagy legalábbis megközelítőleg írd körbe, hogy mit szeretnél. olcsó húsos egytálételeket, vagy hús nélküli recepteket. vagy a levest jobban szereted, elég sok a nyitott kérdés.

Mi van a háztartásodban, mint alapélelmiszer, és akarsz-e esetleg 1-1 recept érdekében pluszban vásárolni dolgokat.

Gondolom, hogy a paprikáskrumpli, rakottkrumpli, lecsó,brassói pörköltfélék garmada már ismertek előtted, biztosan valami újat szeretnél.

2015. szept. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
minden jöhet,tészta félék,hús ételek,édes,sós...leveseket nem annyira szeressük,meg az ilyen hagymás zöldséges dolgokat se nagyon.
2015. szept. 10. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

- Krumplis kaják: paprikás krumpli, krumplis tarhonya, krumplis tészta, rakott krumpli, tepsis krumpli,

- Tészták: túrós tészta, sajtos-tejfölös, makaróni, pizza, meleg szenyó, palacsinta, fánk, sült tészták

- Zöldség-ételek: főzelékek, rántott kelkáp. paradicsomos káposzta, töltött káposzta = szárma, töltött paprika

- Húsételek: rizses-hús, resztelt máj, fasírozott, rántott-, natúr-, töltött szeletek, pörköltek, pacal, gulyás

2015. szept. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Rengeteg spórolós receptem van. Ha küldesz egy privát üzit én átküldöm neked, mert rengeteg.
2015. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni.
2015. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit,köszönöm a válaszokat
2015. szept. 13. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!