Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig ehető a majonézes...

Meddig ehető a majonézes krumplisaláta?

Figyelt kérdés
Ma van csütörtök ugye valamelyik nap a feleségem csinált majonézes krumplisalátát házilag.Most bent alszik a gyerekünkkel nem akarom felébreszteni,de nem tudom mikor csinálta a salit és nem tudom jó e még. Megkóstoltam jónak tűnik csak az edény szélén ilyen más színű,de ugye az másnap is ilyen más színű.talán hétfőn csinálta nem tudom de lehet vasárnap.Ha lehet gyorsan válaszoljatok mert nagyon éhes vagyok! Mondjuk mire ki hűl a rántott hús. Köszönöm

2015. szept. 10. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem eresztett levet, és óvatosan kóstolva nem "indult erjedésnek", nem érzed enyhén savanykásnak, ...

De ha bármi ellenérzésed van vele kapcsolatban, inkább hanyagold, nagyon csúnya dolgokat tud csinálni!!!!!

2015. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napig.
2015. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nincs rossz íze és nem eresztett levet kicsit az olaj jött fel de azt elkevertem. szerintem megeszem nincs ellen érzetem.
2015. szept. 10. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:
4-5 nap vasárnap ellőt tuti nem csinálta mert szombaton vettük a krumplit.
2015. szept. 10. 14:40
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat megyek enni jo már a húsi is. tényleg köszi
2015. szept. 10. 14:41
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Jó étvágyat!

Akkor megyek én is... :)))

2015. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi jó étvágyat !
2015. szept. 10. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!