Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rengeteg őzlábgombából mit...

Rengeteg őzlábgombából mit csinálhatnék rántott gombán és pörköltön kívül?

Figyelt kérdés

#őzlábgomba #gombás ételek
2015. okt. 9. 09:50
 1/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
83%
küldd el nekem, mert imádom a rántott őzlábgombát s idén nem ettem még...én a tavaly konkrétan felnegyedeltem s kiszárítottam, eltettem csavaros zárható üvegbe...
2015. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
a szárított őzláb csak trágyának jó. Az őzláb csak frissen finom. elkészíthető még omlettnek, borsós-vadas sülttel, és tejfölös gombának is.
2015. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az özlábgombát lehet száritani - és ha felhasználás elött beáztatod, akkor semmi baja sem lesz, kimondottan jó íze marad.

De le is lehet fagyasztani a felhasználásnak megfelelöen feldarabolva - ebben az esetben fagyosan kell kezdeni sütni/fözni és úgy nem igazán lehet különbséget észrevenni afrisshez képest.

2015. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
84%
Ha megszárítod és porrá őrlöd jó fűszer lesz belőle
2015. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár gombakrémlevest is főzhetsz. :3
2015. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gombakrémleves zöldfűszerekkel, tárkonyos-olívaolajos-fokhagymás vajban sült gomba, gombás omlett, tejszínes gombamártás vagy tejszínes-gombás nokedli/tagliatelle, gombás rizottó
2015. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Gombas tejszines teszta peldaul.

Vagy gombas hus (nemma.szokasos modon tejszinnel de azzal is lehet).

Vagy akarmi olasz kolbasz (salsiccia) nagyon illik ehhez a gombahoz.

2021. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!