Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olyan csokis vagy...

Tudnátok olyan csokis vagy gyümölcsös tortareceptet linkelni, amit egy kezdő el tud készíteni?

Figyelt kérdés

Születésnapra kellene, de nemnagyon csináltam még tortát életemben. Azt mondta hogy a csokis és a gyümölcsös sütik a kedvencei, ezért akarok csokis vagy gyümölcsös tortát.

A páromnak lesz egyébként.


2015. okt. 11. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel a recepttel nem lehet mellé fogni. Évek óta ezt készítem.

A krém pofon egyszerű és nagyon finom. Ugyanígy a tésztája is. A meggynek hála még gyümölcs is van benne. :)

Annyit hozzá tennék, hogy ha úgy döntesz elkészíted, a krémet mielőtt elkezdenéd felverni fakanállal kicsit kevergesd/lazítsd, így a gép könnyebben fel tudja verni.

2015. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hisztynka ***** válasza:

Próbáld ki a legcsokisabb brownie-receptet!

Vaníliajégkrémmel és gyümölcsbarabkákkal valami mennyei! Nagyon egyszerű.

2015. okt. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
esetleg egy gyümölcstortával is megpróbálkozhatsz, ott csak piskótát kell sütni, az nem túl bonyolult. A tortát meg olyan gyümölccsel rakod meg, amit a párod és te is szerettek.
2015. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia nem tudom érdekel e még a válasz , de szerintem, ha csak ti ketten ennétek, akkor elég lenne mikrós süti tészta . (azt egy 10 éves is megtudja csinálni ) és azt bevonod pudingal, gyümölcsel amivel akarod. A mikrós süti tésztájának receptjét a neten találod van egy halom, A lisztet stb.. hozzávalót pár kanál kakaóporral dobd meg ( akkor kakaós tészta lesz ) és ne rendes-hagyományos olajat használj bele, hanem olyan amiben már egyszer sütöttél ki valamit (az iszonyatosan megemeli a tésztát) Remélem tudtam segíteni .
2015. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!