Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok ajánlani egyszerűen...

Tudnátok ajánlani egyszerűen elkészíthető ételeket? Semmi gyakorlatom!

Figyelt kérdés
Egyetemista srácként új városba költözöm. A rendelés drága, enni viszont kell. Mik a lehetőségeim kezdőként a konyhában?

2015. aug. 12. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerübb a tészta különféle mártásokkal - ha utána keresgélsz (tésztamártás, zöldséges tészta, húsos tészta, rakott tészta címszavakra), akkor igen sok receptet találsz. A legtöbb nem bonyolult, nem tart sok ideig, változatos és finom. A NOSALTY oldalát igencsak tudom ajánlani, a képek alapján könnyebb eldönteni, mi az, ami tetszik.


Ha valamilyen receptet megcsinálsz, akkor írd föl magadnak, hogy hogyan készítetted (a gépen is jó, de lehet papíron is), mert máskor nem biztos, hogy megtalálod illetve emléksze, hogy mit csináltál. Emellett nyugodtan lehet (késöbb, ha van gyakorlatod) módosítani is a recepteket, az egyes hozzávalókat cserélgetni, a füszerezéssel kísérletezni - csak ekkor is érdemes felírni, ha valami tetszett.

2015. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggelire: Rántotta, tükörtojás, ham & eggs, pirítós, melegszendvics


Ebéd:

Köretek: Sült krumpli, tört, esetleg vajas krumpli, rizs, tarhonya, kifőzhető tészták.

Húsok: Félkész mirelitek, párolt és sült húsok, esetleg valamilyen alaporral elkészített hús.

Egyéb: Pizza (természetesen nem házi tésztával)


Vacsora: Gyümölcssaláta, szendvics


Én legalábbis ezeket tanultam meg először. Aztán később lehet pörkölt, lecsó, paprikás krumpli, és még sok más.

2015. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tizdolog.hu/2013/11/14/10-klasszik-koleszos-koszt/


szerintem...

2015. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsíros kenyér hagymával :D
2015. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2015. aug. 16. 20:47
 6/6 anonim válasza:
Nemtudom mennyire van lehetősèged rá de ezek a maggis dolgok könnyüek megveszed a húst a maggis cuccot ès hátulján rajta van. Aztán pl halat vajon veszel halfilèt ès olaj helyett vajon sütöd meg. Meg a tipikus virsli,bundáskenyèr,melegszendvics,rántotta
2015. okt. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!