Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Készített már valaki töltött...

Készített már valaki töltött káposzta tortát?

Figyelt kérdés
A páromnak nemsoká szülinapja lesz és ezzel szeretném meglepni. Mivel abszolút nem édesszájú, ezért ki vannak zárva a hagyományos torták, ezért szeretnék ezzel próbálkozni. Viszont nem tűnik olyan egyszerűnek számomra legalábbis. Ha valaki már elkészítette akkor szívesen venném, ha megosztaná velem a tapasztalatokat :)

2015. okt. 14. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Amit erröl találtam, az egyáltalán nem tünik bonyolultnak.


Ezt a receptet találtam (több oldalon is ugyanez a szöveg, csak más valaki tette fel), itt elég pontosan leírták, hogy mi a menete:


[link]


Sok sikert!


(A sonkaszeleteket helyettestíheted baconcsíkokkal is, akkor kevesebbet kell szöszmöszölni)

2015. okt. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért tűnik annak szerintem, mert még töltött káposztát sem csináltam soha. 19 vagyok, szóval csak próbálkozom a főzéssel néha :)
2015. okt. 14. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Előbb próbálkozz egy töltöttkáposzta recepttel, amit a szülinapon feltálalsz.

Tortát inkább valami édeset az édesnek :) szerintem...

Hidd el, hogy egy töltöttkáposzta után szívesen meg fogja enni.

Lehet kevésbé krémes, esetleg gyümölcstorta is,de töltöttkáposzta tortával nem próbálkoznék.

2015. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as: Nekem bármilyen étel után is az édesség/torta az, amivel ki lehet a világból zavarni. "desszertként" szóba jöhet számomra valami gyümölcs, esetleg pogácsa vagy egyéb sós jellegü dolog, de torta, sütemény soha. (Otthon sütök ilyemiket, de enni sosem eszem belöle, csak rosszul érzem magam ezektöl.)


A kérdésre: a tölröttkáposzta-torta elkészítese nem nehezebb, mint a hagyományos töltöttkáposzta, de sokkal látványosabb.

Ha érdekel, írj privátban, mindent meg tudsz tölem kérdezni, és szivesen segítek a "legfurcsább" kérdések, problémák megoldásában is.

2015. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!