Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 28 cm-es tortaformám van,...

28 cm-es tortaformám van, hány tojásból készítsek piskótát, hogy 3 részre tudjam majd szétvágni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6 tojásból szoktam csinálni a tortákat, és elég vastag lapok lesznek belöle.
2010. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, érdemes rászánni az időt és a három lapot külön-külön megsütni. Én is 6, talán inkább 8 piskótát mondanék, arányosan kikevered a tésztát és mérleg (vagy egy kanál :=) ) segítségével három egyenlő részre osztod. Így, az adagokat már egyenként teszed a formában a sütőbe. Hosszadalmasabb, de szebb a végeredmény.
2010. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mivel a 28 cm-es sütőforma elég nagy, én minimum 8, de inkább 10 tojásból sütném.
2010. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. márc. 18. 13:47
 5/8 anonim válasza:

üdv


többiekkel én nem értek eggyet.

3 külön lapot sütni felesleges.

10 tojásból megint felesleges.

ha van egy 22 cm-es karikád akkor ahhoz 6 tojás kell.

ha van egy 28 cm-es karikád akkor 7-8 tojás kell.


ha recept is kell akkor küld személyes levelet

2010. márc. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is, receptem van
2010. márc. 24. 13:54
 7/8 anonim válasza:
sya engem érdekel ne valami könnyű és olcsó 26 cm es tortaformához recept piskóta hány tojás stb........ és krém külön amibe kell meggy is köszi de még msa ha lehet
2011. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy már nem mai a kérdés,de hátha valakinek hasznos lesz aki ide téved.. én is úgy gondolom,hogy nem hülyeség külön-külön megsütni a lapokat. én így is tanultam az iskolában,hogy külön sütjük meg őket. és amikor egyben sütöm,és utána vágom szét,akárhogy próbálkozom nem tudom egyenesen vágni,sokkal szebb lesz,ha külön sütöm.
2014. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!