Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megmaradt egy 26cm-s piskóta...

Megmaradt egy 26cm-s piskóta lapom. Tegnap sütöttem. Mit készítsek belőle? Zöld pontot adok.

Figyelt kérdés

Csokitortát csináltam. Több lapot sütöttem, így ez kimaradt. Ez sima 6 tojásos piskóta.

Mit csinálhatnék vele?


Van Itthon minden, de nyitva van a bolt is.

Lehet gyerekeknek való is.


Gondoltam sünitortára, de az is csokis.


Ajánlanátok vmit?



2015. okt. 25. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Készíts kókusz kockát. [link]
2015. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én valami poharas desszertet alkotnék belőle. Megtölteném vaníliakrémmel, kapna egy kevés csokiöntet, rá tejszínhab, esetleg gyümölcsök.

De gyümölcskrémesnek is el tudom képzelni, vagy gyümölcstorta, vagy túrótorta alapjának.

2015. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Túrótorta alapnak is jó, de pl csinálhatzs belőle Somlóit is, vagy kettőbe vágva lekvárral is megtöltheted, esetleg vanília krémmel és meggyel.
2015. okt. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a somlóit gondoltam belőle első nekifutásban


Viszont ha egy pár napot szárad, lereszeled/darálod, és kávéval/meggybefőtt-levével összegyúrod + gesztenye masszát hozzá = kis golyókat belőle és kókusz-reszelékbe forgatod. Ez jó lesz, amikor már elfogyott a csoki-tortád!! :)))

2015. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2015. okt. 25. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pohárkrémet csinálnék belőle, különlegesebb, imádják a gyerekek. Túrós krémmel vagy mascarponéval, gyümölccsel. Vagy nem tudom, hogy mennyire kicsit és mennyire kizáró ok, mennyire szeretik a kávés édességeket tiramisut.
2015. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Főzz rá egy vaníliapudingot(vagy amilyet szerettek) es rakj a tetejére gyümölcsöt es tortazselét:) Esetleg valamilyen túrós krémet, ha a pudingot nem szeretitek.
2015. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Végül vaníliapudingos torta lett belőle. De majdnem Somlói lett. :)
2015. okt. 26. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!