Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek milyen ha pudingpo...

Szerintetek milyen ha pudingport is teszek a tejbegrízbe és együtt főzőm ki? (2015)

Figyelt kérdés
Szerintetek jó íze lenne?

2015. nov. 4. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem, ráadásul megkötne benne a puding, összecsomósodna ha sokáig főzöd, és kemény állaga lenne, úgy nem jó a tejbegríz.
2015. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kis kreatív. ...Figyelj oda, hogy a pudingpor és a gríz is sűrít, vagy több tejjel, vagy kevesebb szilárd összetevővel készítsd. Jó lesz az!
2015. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó lesz, csak számolj hozzá több tejet, egy csomag pudingporhoz legalább plusz fél litert. Milyen állagot akarsz? Sima tejbegrízt ennél melegen, ízesítve, vagy grízpudingot formában kihűtve?
2015. nov. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatok alatt besűrűsödne, és a darának nem lenne ideje megfőni, így karcos maradna.

De lehet, hogy, ahogy mások írták sokkal több folyadékkal működne. de elég nehéz meghatározni, hogy na, most pont ennyivel jó lenne.

2015. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben főzöd külön a pudingot és külön jó keményre tejbegrízt amikor mindkettő kész még melegen összeöntöd.
2015. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kipróbáltam hogy több tejet tettem hozzá és nagyon finom lett. Köszi az ötleteket :)
2015. nov. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!