Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen réteslapot vesztek és hol?

Milyen réteslapot vesztek és hol?

Figyelt kérdés

Én amiket az elmúlt pár évben vettem azok mind szárazak voltak és darabokra törtek, ha csak hozzájuk értem, a nedves konyharuha sem segített semmit. Így aztán el is ment a kedvem a rétessütéstől, pedig nagyon szeretem.


Tud valaki megbízható réteslap márkát?


2015. nov. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Telente szoktam én is rétest sütni, ilyenkor főleg a Penny-ben, vagy néha a Lidl-ben veszek réteslapot. Anno volt, hogy a Coop-ban vettem, de egyszer kifogtam egy olyat, amilyenről írsz: a Csurgói Rétesgyártó Kft. volt az előállítója. Egyébként nem elég a nedves konyharuha, meg is kell olajozni, mielőtt rárakod a tölteléket. + miután ráraktad, érdemes újra meglocsolni egy kis olajjal a tölteléket.
2015. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
lehet nem vagy elég gyors, a réteslapot kiolvasztod, s amikor kicsomagolod egyből mehet rá a nedves konyharuha, azt a lapot amit kivettél meg nagyon hamar kend be ecsettet olvasztott vajjal vagy olajjal attól függően, hogy édes vagy sós tölteléket teszel majd bele...addig a többi lap nedvesen marad, veszed a következőt, konyharuha vissza, és kened is...miután van két három lapod kenve akkor már dolgozhatsz vele nyugodtabban...:)
2015. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ez is a csurgói volt!


Lenke, biztos nem voltam lassú, főleg, hogy nem is fagyasztott lapról van szó.

2015. nov. 5. 12:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden évben egyszer vagy kétszer veszek, ilyenkor megfogadom, hogy soha többet. Most múlt héten vettem utoljára, csurgói volt, és egyszerűen ahogy kivettem a zacskóból már mállott szét, szóval esélyem sem volt arra, hogy a kenegetéssel segítsek, mert annyira rossz volt, már a kiterítésnél is darabokra tört, nagyon felbosszantott és úgy voltam vele, hogy soha többet. Viszont nagyon szeretjük a rétest, úgyhogy akkor próbálkozok bármelyik másikkal a pennyből vagy lidlből.
2015. nov. 5. 12:43
 5/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
bocsi, nem ismerem pont ezt a márkát, itt nálam nincs, fagyasztottat szoktam venni, réteslapot és leveles tésztát is és meglepően jó volt mindkettő...
2015. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De melyik márkát veszed?
ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!