Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti húsvétra süttök valamit...

Ti húsvétra süttök valamit vagy inkább vesztek sós, édes süteményeket?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mi sütni szoktunk
2015. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelműen sütni! Nincs is a környezetembe,aki ne sütne! Talán esetleg még sósat veszünk,ha nagyon muszzáj,de az is már csak totális időhiány esetén!
2015. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Kevés olyan cukrászda van, ami valóban olyan termékeket állít elő, melyeket érdemes megvenni, országosan talán, ha 20.


Nem csinálok presztizskérdést az ügyből, ettem már számtalan házi, de rossz süteményt is, és cukrászdaiból is jót.

2015. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sütök, mert szeretek sütni.
2015. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
2 vagyok,miért lettem lepontozva? :(
2015. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sütök, ma csináltam egy tepsinyi hókiflit - csak kíváncsiságból, hogy sikerülni fog-e.


Remek lett, úgyhogy holnap repeta, csak nagyobb adagból. Bár még rá kell, jöjjek, hogy ne folyjon ki a lekvár a tésztából - már behajtani sem tudom, mert kijön. :(


Ezen kívül meg medvehagymás-sajtos pogit készítek, szerintem, és ennyi.

2015. ápr. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

No végig olvastam köszi a válaszokat. Nem értem miért lettél lepontozva.:/

Ment a zöld pacsi mindenkinek részemről így korrekt ha már valaki veszi a fáradságot és válaszol.

Eredetileg sajtos pogi lett volna,de medve hagymás lesz az igazi:).Gondoltam beugrok egy közeli jó kis cukiba holnap és veszek pár édes sütit közben rávettek a pogi mellé legyen valami édes is, akkor azt megsütöm éa szerintem ennyi a húsvéti édesség.

Mostanában kollégák barátok ünnepekkor előszeretettwl rohamozzák meg a cukiboltokat előrendelés céljából.

Azt mondják így gazdaságosabb és nem kell órákat a konyhában tölteni, hát is tudom... :s

2015. ápr. 3. 18:01
 8/11 A kérdező kommentje:

HM mostanában nem tudok írni a gyakorin ha telefonról vagyok teljesen megzavarodik....

No végig olvastam köszi a válaszokat. Nem értem miért lettél lepontozva.:/

Ment a zöld pacsi mindenkinek részemről így korrekt ha már valaki veszi a fáradságot és válaszol.

Eredetileg sajtos pogi lett volna,de medve hagymás lesz az igazi:).Gondoltam beugrok egy közeli jó kis cukiba holnap és veszek pár édes sütit közben rávettek a pogi mellé legyen valami édes is, így csinálok még egy hatlapost is, akkor azt megsütöm és szerintem ennyi a húsvéti édesség.

Mostanában kollégák barátok ünnepekkor előszeretettel rohamozzák meg a cukiboltokat előrendelés céljából.

Azt mondják így gazdaságosabb és nem kell órákat a konyhában tölteni, hát nem is tudom... :S

2015. ápr. 3. 18:06
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Annak éri meg vásárolni aki nem tud sütni főzni vagy nem olyan nagy és felszerelt a konyhája hogy lehetséges legyen benne nyújtani,dagasztani,sűtni stb.

Persze ha 2 vannak akkor se éri meg sütni mert többre jön ki mint ha készen megveszük és nem is biztos hogy sikerülni fog. Ott vannak az időhiányosok is..

Visszont aki gyakorlott és több emberre csinálja vagy többet enne belőle akkor mindenképp megéri sütni főzni. Tapasztalat,igények, konyhai felszereltség és idő - pénzt kérdése. Van aki megvehetné a készt is de szeret sütni és süt.

Én nem tudok sütni, pici az esélye annak hogy sikerülne igy szerintem veszek süteményt.

24/L

2015. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Gazdaságosabb, hiszen a megfelelő mennyiségű süteményt veszed meg, s nem sütsz hegyeket, 2-3 tepsivel, hogy aztán túledd magad. Annyi sütemény nem is értem, kibe fér bele.

Mi eszünk ebéd után desszertet, 1-1 szeletet és kész. Nagyon szeretünk enni, de a gyomrunk fix méretű, akkor is, ha ünnep van és akkor is, ha hétköznap. Ez a mennyiségi evés sose ment nekünk...

2015. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!