Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » "Rántott" sajtot sütöttem...

"Rántott" sajtot sütöttem sütőben. Kifolyt a sajt nagy része. Aki már sütött így: mit ronthattam el?

Figyelt kérdés
Liszt-tojás-prézli-tojás-prézli. Betettem a hűtőbe, mint amikor olajban sütöttem ki. Ez lehetett gond?
2015. nov. 21. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a sütőben sütötted..
2015. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sima trappista volt. Azt a hengeres rántani való sajtot annyira nem szeretem, de legközelebb kipróbálom azzal. Most csináltam először ilyet.
2015. nov. 21. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg 3-szor a tojasban forgatni, olajban nekem igy mukodott. Esetleg hazi sajttal sokkal kevesbe olvad meg, csak az nem 5 perc.
2015. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pont azt eszek most én is amit sütőben sütöttem, de ez bolti fagyasztott és csak a sarkából folyt ki egy kicsi
2015. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

egy ismerősömtől hallottam azt a tippet, hogy előtte le kell fagyasztani a sajtot, és úgy kisütni

viszont azt nem tudom, hogy ez érvényes-e sütőre is

2015. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom,hogy a rántott sajtnál fontos,hogy hirtelen,forró olajban kell kell elkezdeni sütni.Lényegében csak a panírt kell megsütni.A hengeres sajtból nem olyan finom,mint trappistából,viszont biztosan nem folyik ki.
2015. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

> Sima trappista volt.

A létező legócskább sajtot választottad.

A trappista nem sajt, hanem szappan.

2015. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!