Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből érdemes/tudok salátát...

Ezekből érdemes/tudok salátát csinálni?

Figyelt kérdés

Ilyen alapanyagaim vannak itthon: tojás, alma, sajt, majonéz, mustár, hagyma, tejföl csak két kanálnyi, kovászos uborka, répa, kígyóuborka.

Anyámnak ígértem meg, hogy viszek holnap salátát, de elfelejtkeztem róla. Ezekből érdemes valamit csinálni?


2015. nov. 21. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Persze:) a nyers alapanyagokat apróra kockázod, teszel bele főtt tojást szintén felkockázva, majonézből, mustárból,pici cukorral, tejfölből keversz egy mártást, amivel összeforgatod. Finom lesz.A répát inkább reszeld, úgy nem olyan kemény, vagy párold meg egy kicsit.

Franciasaláta szerű lesz.

2015. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem baj, hogy tejföl csak kb. két kanálnyi van? Nem lesz úgy túl erős ízű?
2015. nov. 21. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Joghurtod, vagy tejszíned sincs?
2015. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Én nem vágynék ilyen salátára.
2015. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs. Szokott lenni natúr joghurt, de most nincs. A férjem meg elment a kártyámmal.
2015. nov. 21. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem lesz erős ízű. Keverj a kovászos uborka levéből egy keveset a tejfölbe, a majonézhez nem ragaszkodnék, a tojást pedig inkább a tetejére tenném hosszában négyfelé vágva, dísznek. A hagymát pedig hosszúkásra vágva megdinsztelném vagy párolnám egy kicsit, a kovászos ubit apróbbra vágnám, úgy tenném bele.
2015. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!