Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki evett mar mazsolas...

Valaki evett mar mazsolas rizst? Velemeny?

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenhez illik, de szerintem finom, föként ha nem tesznek hozzá cukrot és csak a mazsola ad egy pici édességet, de az összhatása még mindig "sós" jellegü.
2016. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 clara trilla válasza:
Röviden, remek! Amúgy meg ízlések és pofonok...
2016. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

A rizskoch-ba pl. leginkább a tejbe áztatott mazsolát szokták beleforgatni. A tejberizshez is tökéletes!!!


(Rizskoch-nál a tejtől lecsöpögtetett mazsolát először lisztben meg kell forgatni, így a ráragadt liszt nem engedi, hogy a mazsola "leüljön" sütés közben a rizskoch aljára!!)

2016. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

3-as: eléggé félreérted a kérdést, NEM tejberizsröl meg édességröl, hanem rizskörítésröl van szó!


Szerintem kimondottan jó, nem megszokott, mégis sok mindenhez illik.

2016. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4-nek!

Vagy igen, vagy nem!!

A feltett kérdésből egyáltalán nem derül ki, hogy milyen rizsről beszél!!!

Ennyi erővel a nyers rizsre is gondolhat, mivel egy szóval sem írt többet, mint azt hogy "mazsolás rizs"!!!

2016. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ízre biztos jó lehet, ha szereted, pl egy gyümölcsös húshoz... én konkrétan gyűlölöm a szétázott, főzött mazsolát, úgyhogy elég szar véleményem van a mazsolás rizsről :D
2016. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Nem szokott szétázni a mazsola, mindössze épp csak megduzzad, nem lesz összeaszalódva. Szerintem pont jó.
2016. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Nem szokott szétázni a mazsola, mindössze épp csak megduzzad," az nekem már szétázott, brr...csak szárazon szeretem, úgy se nagyon :D
2016. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igen.

A ferjem Kurd es ez naluk "tradicionális" etel.

kicsit kozepen ropog akkor jo. Leszurik olajban mehsutik a mazsolat es hozza keverik lefedik foliaval es hissza a gazra 10 p re :)

isteni finom ma is ezz ettem :D

2016. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!