Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legszebb, legkülönleg...

Melyik a legszebb, legkülönlegesebb sütemény, amit valaha ettél/láttál? Linkeljetek, ha tudtok, légyszi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a halott menyasszonyos:D Örülök, hogy segíthettem, szerintem is gyönyörű torta, nagy kedvencem:) Egyébként ha tetszenek az ilyen stílusú torták, keress rá a google-n erre "gothic cake" vagy "gothic wedding cake", nagyon sok szépség van még:)

Ja, és sok boldogságot!!!:)

19/L

2010. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a halott menyasszonyos vagyok: ezekkel a tortákkal csak az a baj, hogy én sajnálnám megenni:D És senkit sem engednék a közelébe, mindenki 2 méterről csodálhatná:D Aztán esti programként, körbeüljük, és Énekelnénk a kumbaja-t XDXD
2010. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Haha ez jó ötlet :) Mindenki csak nézheti :D aztán hazaviszem, veszek neki egy különálló üvegajtós hűtőt :D
2010. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

örülök, h más is hasznát vette a kérdésemnek :D

mégegyszer köszi!

2010. márc. 26. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!