Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gyorséttermi szendvicsek...

A gyorséttermi szendvicsek tudom nem egészségesek. Szeretnék egy saját egészséges húspogácsát készíteni, amihez receptet keresek (? )

Figyelt kérdés
Férfi létemre szívesen főzőcskézek én is, s csak a sima fasírozott kaják készítésében van praxisom. De valahol mindig keresem azt az ízt, amit néha a Mekiben eszünk. Tudom, ezer receptet lehet mindenütt olvasni, de most egy valaki által már kipróbált dolog érdekelne.
2016. jan. 26. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

OLYAN íze semminek nincs. Komolyan, próbáltam már a KFC-s panírtól kezdve a Vaníliás Karikáig sokmindent házilag, hol több, hol kevesebb sikerrel, de ugyanolyan íze soha semminek nem volt.


Mindazonáltal én ezt a húspogácsareceptet használom, nagyon finom, merem ajánlani. Ha nincs kedved/időd/tehetséged a bucit is házilag készíteni, akkor csak csapd bele egy puffancsba, bolti kész burgerzsemlét ne vegyél, az túl száraz és szakadós az ilyen jól megtömött hambikhoz.


[link]

2016. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyorséttermi szendvicsek nem annyira egészségtelenek mint az sokan gondolják. A fő probléma a menü mérete és összetétele (sült krumpli, cukros üdítő). A szendvics önmagában bár nem kimondottan egészséges, de nem is borzalmasan rossz. Ha nagyon kekeckedni akar az ember akkor persze mondhatja hogy egy finomított lisztből készült zsemlében van, és hogy vörös hús, meg sok benne a só, de ezeket akkor se tudod megkerülni ha otthon készíted el, talán csak ha a marhát sertéssel kevered, de úgy meg az íze lesz más. Nem egyszerű hozzá a megfelelő zsírtartalmú, megbízható forrásból származó marhahús beszerzése sem.
2016. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!