Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az alábbi étel mellé ti...

Az alábbi étel mellé ti milyen levest készítenétek?

Figyelt kérdés

[link]


Rizzsel tálalnám:)


2016. jan. 31. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Tejszínes gombalevest, hagymakrémleves vagy burgonyakrémlevest tálalnék előtte.
2016. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
:D Ha nem lett volna odaírva mi ez, képről nem ismertem volna fel....
2016. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.: Ez így van :D Mindenesetre az elkészült étel nagyon finom, már próbáltam :D Csak a kép nem túl előnyös.:D
2016. jan. 31. 13:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamiféle zöldségkrémlevest, határ a csillagos ég:brokkoli, karfiol, répa, cékla, zeller, gomba, hagyma, fikhagyma, kukirica-stb.krémlevest
2016. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

A hús mellett ott a gomba, akkor már levesnek az 1-es által írt tejszínes gomba-levest biztosan nem csinálnék.

Pl. egy kis húslevest grízgaluskával, vagy zöldséglevest valami könnyű kis apró-tésztával...de ha csak a család, és nincs vendég, akkor még egy paradicsom-levest, vagy tojásos levest is el tudnék képzelni hozzá.

2016. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is zöldséglevest, akár egy jó kis zöldborsó levest, vagy valamilyen krémlevest. Mi sokszor pár répából, krumpliból, zellerből készítjük, finom.
2016. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szaszaa11 ***** válasza:

Krémleveseket egy ilyen nehéz főétel mellé? Nem jó ötlet.

Ha szakmai szempontból nézem ehhez egy erőleves, vagy valamilyen húsleves, illetve talán valami könnyebb gyümölcsleves passzolhat, akár fagyival is - hidegen.

2016. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, a krémlevesek nem feltétlenül nehezek, a sűrűsége az egynemű hígtól a kásásig változhat :) Szóval könnyű, rostos étel is lehet, meg nehéz, laktató is. Attól is függ pl. sajtot, tejszínt vagy éppen csak vizet vagy egy kis tejet teszel-e bele.
2016. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, mi soha semmilyen tejterméket nem teszünk bele, csak a zöldség, így nem mondanám nehéz levesnek. :D
2016. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szaszaa11 ***** válasza:
64%
Basszus, itt ekkora gasztroanalfabéták válaszolgatnak? Egy leves nem a sűrűségétől nehéz......
2016. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!