Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött csirkecombhoz milyen...

Töltött csirkecombhoz milyen leves illik? Mi legyen a desszert?

Figyelt kérdés

A páromnak szeretnék kedveskedni a kedvenc ételével, ami a töltött csirkecomb.A köret valószínűleg krumplipüré lesz. Viszont nem tudom, hogy milyen levest főzzek mellé, illetve mi legyen, vagy legyen-e desszert.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

19/L


2016. febr. 8. 16:47
1 2
 11/12 szaszaa11 ***** válasza:

Természetesen van ilyen kapcsolat a főétel és a leves illetve a főétel és a desszert között, képzeld, tisztában vagyok vele...

Ugyanakkor olyan szinten nincs hozzá köze, hogy mi illene hozzá, és a kérdés így hangzott! Nem úgy, hogy mit NEM rakhat elé, utána. Szóval szövegértés.

Kedves Kérdező, egyáltalán nem állt szándékomban rádförmedni... Ha te ezt annak veszed, azt nagyon sajnálom, és nem tudom hogy reagálnál arra ha valaki tényleg bunkó lenne veled...

Azt meg nem hiszem el, hogy nem találtál leves és desszert receptet az interneten, ez lehetetlen. A receptek 99,99%a fent van az interneten, az a 0.01% meg nem a GYK-s válaszolók birtokában van, hanem olyan emberek kezében (titkos receptekre gondolok) akik meg amúgy sem adják ki a kezükből. Mindenesetre bocsánat, ha esetleg megbántottalak, vagy megsértve érzed magad.

2016. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Azt meg nem hiszem el, hogy nem találtál leves és desszert receptet az interneten, ez lehetetlen."


Eddig nem válaszoltam még erre a kérdésre, de most úgy érzem, hogy a kérdezö védelmeben muszáj.


A neten persze, hogy lehet recepteket találni, pontosabban éppen az a probléma, hogy rengeteg van.


Egyrészt a legtöbb embernek sem ideje, sem kedve napokig levesrecepteket olvasni (föként hogy rengeteg recept máshonnan lesz bemásolva, így azonos recepbe belefut egymás után akár 10-15-ször is).


Másrészt egy idö után az ember belefárad pszichikailag a receptolvasásba és csak nézi azokat, de nem jut el igazán hozzá.


(Régebben én is éppen ilyen okból kértem segítséget csülökböl készült recept kereséséhez, ami nem csülökpörkölt vag csülök pékné módra. A neten - ha jólemlékszem a számra - kb 64ezer csülökreceptet találtam ugyanis, és az elsö 5-6 oldal mind ezeket a recepteket tartalmazta. Mivel a 64ezer receptet végigolvasni gyakorlatialg lehetetlen, ezért írtam ide és kaptam is néhány jó ötletet)


Ezért is kérdez sok mindenki itt, ahol egyrészt kevesebb (átlátható mennyiségü) receptet javasolnak, másrészt a legtöbb esetben tényleg kipróbált recepteket.


Persze ha valaki csak úgy kedvtelésböl keresget recepteket szabadidejében, akkor sok mindenre rábukkanhat, de általános tapasztalat szerint amikor valaki konkrét dolog kellene, akkor nem sikerül.


Szóval szerintem érthetö ez a kérdés, és ahogy látom a válaszokat, azért van, aki megprobált segíteni is.

2016. febr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!