Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Habos vagy Lekváros Isler?

Habos vagy Lekváros Isler?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
lekváros, egyértelműen. A habost is ismerem, kóstoltam, nem annyira jön be.
2016. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lekváros, csakis.
2016. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Három férfi van a családban, csak a lekvárosat eszik meg, a fanyar lekvárfajtákkal töltöttet. Azt is csak akkor, ha rendes, minőségi étcsokis a bevonat és nem valami bevonós édes szmötyi vaj tejcsoki. Ergo általában én sütöm nekik. Nekem meg édes mindegy, hogy habos vagy lekváros, egyiket sem eszem meg. Ki lehet kergetni a világból minden édességgel, genetikailag úgy vagyok kódolva, hogy rühellek mindent ami édes, a gyümölcs az egyetlen kivétel. A nem reprezentatív kutatásod eredménye ezek szerint az, hogy a lekvárosat preferálják többen. Ez nem is csoda, hisz az eredeti, rendes isler eleve lekváros és sohasem gej édes.
2016. febr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Lekváros. Legfinomabb a piros lekváros, de mai napig nem tudom hogy milyen konkrétan az.
2016. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egyértelműen a lekváros, és -mint ahogy előttem többen is írták- piros, savanykás lekvárral az igazi. A barackos sem rossz, de az én ízlelőbimbóimnak a piros gyümölcsös a legfinomabb.



Ettem már habosat is, és konkrétan a hideg ráz már attól is, ha eszembe jut...Pedig alapjáraton kedvelem a habos süteményeket, habos túrós, habos mákos, rákóczi-túrós jöhet bármikor, de nekem az isleres verzió egyáltalán nem jött be.

2016. febr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
győzött a lekváros :)
2016. febr. 29. 15:09
 17/18 A kérdező kommentje:
az isler habja valóban más ,cukros hab
2016. febr. 29. 15:11
 18/18 bárándi válasza:
79%
A linzerkarika cakkos szélű, felső lap középen kilyukasztva, sárgabarack lekvárral van kenve és az egész porcukorral megszórva. Az Isler linzer egyenes szélű, vegyes gyümölcslekvárral van kenve és a felső lap étcsoki mázzal bevonva. (Legalábbis a cukrászszakma szerint.)
2016. márc. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!