Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Grillcsirkéhez sült lecsó?

Grillcsirkéhez sült lecsó?

Figyelt kérdés

Szerintetek illene grillcsirkéhez körítésnek?


Vagy ha nem, akkor mit javasoltok helyette?



2016. márc. 12. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Rizs, párolt zöldség ilyesmi szerintem jobban illene
2016. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Ja meg saláta mindenképpen!
2016. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem illik hozzá, zöldségpürét, salátát vagy párolt zöldségeket, sült gyümölcsöket javasolnék inkább.
2016. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hoyg igazatok van.


Esetleg konkrétabb zöldséges receptet tudtok hozzá írni?

2016. márc. 12. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, milyen a sült lecsó. Nemrégiben ettem grillezett csirkemellet ratatouille-val és némi burgonya kötettel, nagyon jó volt együtt.
2016. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A sült lecsó valami hasonló, a zöldségfélék olajon vannak megpárolva, de nem szabad semmi vizet tenni hozzá és nincs túlpuhitva. (Szerintem kategóriákkal jobb így, mint megfözve)
2016. márc. 12. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem, teljesen jó hozzá. Ha hagyományosabban akarod, akkor a fél adag köret legyen rizs.
2016. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Konkrétan most tavasszal egy kis vajas-mandulás zöldspárgát kínálnék mellé. Vagy rozmaringos vajban sült almát, körtét.
2016. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nem ismertem eddig a sült lecsót... utána néztem, szerintem egy kis kellemesen savanykás-pikáns ízű köret lenne belőle.

Amikor valaki szeretne valami mást, mint a napi megszokott íz, szerintem jó lehet, én megcsinálnám, hiszen a hagyományos köreteket = rizs, krumpli, párolt zöldség és társaikat szinte minden nap esszük!!!

2016. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Finom hozzá, ha, valaki alapból szereti a lecsós körítéseket, ételeket.Grillcsirkéhez is tökéletes, pláne, ha egy kicsit eltérsz a hagyományos lecsótól.

Az alap egy kis füstöltszalonna kiolvasztásával kezdődik, utána a hagyma megdinsztelése, kis vízzel, sóval, hogy krémes állagú legyen. mehet bele 1-2 szem héjától megfosztott paradicsom, szintén elfőzve, majd kisebb darabokra vágott piros kaliforniai paprika.

Ha a paprikát beletesszük, már igencsak figyelni kell, hogy nehogy pöndörödjön a héja. Inkább kicsit roppanós maradjon, akkor nem lesz baj.

Egy picurka cukor mehet bele,- mert esetleg savanyúak a paradicsomok,- de garantáltan ízletes, szaftos mártást kapunk, ami grillcsirke mellé is kiváló.

ha még ízletesebbé akarod tenni a lecsós körítést, akkor egy jó maroknyi nagyobb darabokra vágott gombát is tehetsz bele. Nem bánod meg :)

2016. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!