Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok sütihez valami finom...

Tudnátok sütihez valami finom krém receptet tölteléknek ajánlani?

Figyelt kérdés

2016. márc. 25. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ez a kedvenc csokis krémem:

30 dkg vaj, 15 dkg natúr kakaópor, 15 dkg porcukor, ~350 ml habtejszín

A puha vajat, kakaót, porcukrot kanállal összekevered. A tejszínt kissé felhabosítod, majd beleadagolod a csokis masszát, míg kenhető krémet nem kapsz. Ennyi.

Én nagyon szeretem, de van akinek nem elég édes, ha úgy érzed keverj még hozzá egy kis cukrot.

2016. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
2 dl tejszint melegíts fel, majd kevers el benne 1 tábla jó minőségű étcsokit, ha lehűlt jól kavard ki fakanállal habosra, majd adj hozzá ízlés szerint keményre vert tejszinhabot.
2016. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
Dr Oetker hidegen kikeverhető vaníliás pudingport tej helyett tejszínnel szoktam kikeverni, nagyon finom vajas ízű krém lesz belőle tortába. Megkenem a tortalpot a krémmel és rászórok fahéjas meggyet.
2016. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Amit a 2. írt nagyon jó, én is gyakran csinálom így. Más ízekhez pl. pépesített gyümölcsöket (epret, málnát, áfonyát, banánt,stb.) is összekeverhetsz a felvert habtejszínnel. Isteni.


Vagy vaníliarúddal is felfőzheted a habtejszínt, aztán lehűtés után felvered. Ezerszer finomabb, mint bármilyen műanyag, bolti "vaníliakrém".

2016. márc. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!