Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit csinálhatnék a maradék...

Mit csinálhatnék a maradék palacsintamasszából?

Figyelt kérdés
Túl sokat csináltam és nincs kedvem kisütni. Mit tehetnék vele? Kidobni nem akarom..
2008. szept. 21. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a következőt szoktam csinálni: picit sűrűbbre csinálom a palacsintatésztát (tehát egy kis lisztet még keverj hozzá), és teszek bele reszelt almát és fahéjat. Ezt kisütöm, de nem vékony palacsintának, hanem kb. ujjnyi vastagra. Aztán fahéjas porcukorral vagy anélkül tálalható.
2008. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

De azt írja hogy nincs kedve kisütni!


Ha öntesz bele zsemlemorzsát és húsban megforgatod, megsütöd (mondjuk akkor itt is sütni kell) akkor olyan panírja lesz mint az étterminek.


Én az utolsó adagokat beleborítom a sütőbe, jóóó vastag, nehéz lesz, és azt mindig a kutyus kapja meg. Örül neki nagyon :)

2008. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
apukám husit szokott vele bundázni:)nagyon finom!
2008. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Le is lehet fagyasztani, én már próbáltam. Mikor kiolvad, olyan mintha az alkotórészek különválnának, de nekimegyek habverővel meg egy kicsi tejjel és lisszttel és olyan lesz mint újkorában.
2008. szept. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

vagy próbáld ki ezt , mi sokat ettük amikor kicsik voltunk

2008. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Forró olajba szaggatod, nem túl bonyolult. Olyan lesz, mint a fánk. Vagy almát panérozol bele és megsütöd-->bundás alma.
2008. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az étteremben télleg belekeverik a palacsintatésztába a zsemimorzsát és úgy sütik?:O Mikor panírozom,a tojás és liszt rész Nálam is egyben történik ugyanis Én úgy csinálom,hogy a palitésztából megy a morzsára,Én így panírozok. De keverjem össze azt is?:) Jó úgy?
2011. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!