Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Régi receptet keresek, kevés...

Régi receptet keresek, kevés infó mégis mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy családtag dobta fel a labdát miszerint régen nagyon szerette de nem emlékszik másra csak,hogy grjz,kávé is van benne és a tetejére általában puding került...

2016. ápr. 19. 13:57
 1/10 anonim válasza:
írd be a hozzávalókat a googleba és amit kidob,azok között keresgéljetek. Beírtam, de én hiába nézem a recepteket,nekem nem fog beugrani :D sőt az is lehet,hogy nem az eredeti receptet keresitek,hanem valaki felturbózta közületek
2016. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A google nekem is a barátom kösz.De nemigazán találok olyat,hogy gríz is meg kávé is legyen benne.
2016. ápr. 19. 14:14
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem a kávét belefőzte a tejbegrízbe, akár lefőzte a kávét, vagy csak az őröltet. És a tetejére a krémet, ... valahogy így tudom elképzelni:


[link]


Próbáld meg! Egész biztosan nem lesz rossz!!

2016. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

3-as vagyok! Szóval a link:


[link]


No ezt nézd csak!

2016. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszi a lepontozást!

Attól még nekem ízlett!!!

2016. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Első vagyok, nem rossz szándékkal írtam, energiat is fektettem bele, mert probaltam megkeresni.a lakodalmas sutik kozott vannak ilyesmik. de igy utolag mar banom, hasznosabb lett volna, ha mondjuk fikázással töltöm az időt :D remélem sose lesz meg, aki itt segitett azt jol le is pontozod :D hat ontsd magadra a forro kavet,grizt,meg pudingot,akkor lehet lesz benned egy lehelletnyi kedvesseg :*
2016. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-es, 6-os!

Ne húzd fel magad, én is felraktam neki egy linket, ami alapján szerintem el tudná készíteni, hogy a tejbegrízbe akár kávét, akár kakaót, bármit belefőz... látod, még az ötletet sem köszönte meg, csak a lepontozáshoz ért!!!


De én kipróbáltam kakaó-porral + vanília-pudinggal, és mondhatom, igen-igen tetszett!! Egyszerű, gyors és olcsó kis nyalánkság! :)))

2016. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
még csoda,hogy kóstolót nem kér :D
2016. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

04.19- óta fel se tudtam jönni.így valahogy elég nehezen pontozhattam volna bárkit is!

Nem tudom ki ilyen negatív hullám de közöm nincs a lepontozáshoz.


Köszönöm a receptet.

2016. ápr. 24. 16:18
 10/10 anonim válasza:
biztos valami kocsog,aki trollkodni jar ide
2016. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!