Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne korrigálni? Málnás piskóta tekercset készítettem, de nem lett elég édes.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem biztos, hogy nem elég édes, lehet, hogy csak te érzed úgy.


Viszont amivel édesiteni lehet, ha csinálsz vaniliasodót és azt adod hozzá.

2016. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szitálj rá porcukrot, vagy készíts mellé valami édes öntetet, vaníliasodót, tejszínhabot, vagy leturmixolt, cukrozott gyümölcsöt, pl. málnát, vegyes erdei gyümölcsöt, esetleg banánt (abba kell egy kis citromlé, hogy ne barnuljon meg.) Fel lehet dobni egy kis karamella vagy csokiöntettel is.
2016. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb a vaniliás -porcukros szórás, ami még kellő édességet és aromát ad hozzá.

Az említett öntetek is jók, ha van még hozzá időd.

2016. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én tuti csokiszószt öntenék rá (nálunk mindig van itthon, saját készítésű), extrán megédesítve előtte, hogy egy kevés is sokat emeljen az édességen. A málna, a piskóta és a csoki szerintem remek kombó. De ha ezt nem akarod vagy nem elég, akkor a többi is jó, amit már írtak.

Úgyhogy végülis nem mondtam semmi újat...

2016. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tegyél mellé lekvárt
2016. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kínálj mellé savanykás bort.
2016. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Több ötlet is elhangzott mások tollából, ami eszembe jutott, de egy nem:

Esetleg cukormáz elkészít, tepsibe beleönt, aztán a tekercset bele forgatni. Megszórni torta, vagy cukorreszelékkel.

2016. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!