Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vajon melyikkel jövök ki...

Vajon melyikkel jövök ki olcsóbban? Ha itthon fözök vagy ha elmegyek egy svédasztalos/korlátlan étterembe?

Figyelt kérdés

A svédasztalos/korlátlan étterem 1600ft és akkor már nem eszek semmit aznap,mert ugye telezabálom magam:)

Vagy ha itthon fözök olcsóbb vajon a kinlódás,mosogatás,anyagbeszerzés,ráfordított idő stb...

Itthon is rizset,krumplit,húst eszek.


2016. jún. 2. 10:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
itthon is megeszek szerintem napi 0.5kg húst+köret stb...
2016. jún. 2. 10:24
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Cuki vagy, hogy azt hiszed, hogy az ilyen vendégcsalogató 1600Ft-os árak meg is állnak annyinál. Az az ételre vonatkozik, de van mellé kötelező italfogyasztás (általában minimum 2-3db), ami annyira túl van árazva, hogy a végén kijöjjön a minimum fejenként 4-5e-s bevétel.
2016. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1főre gondoltam és ebben az árben benne van az üditő is.
2016. jún. 2. 11:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy minőségre, vagy mennyiségre mész...
2016. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

az étteremben is jó kajákat adni. Van sok frissensült 2-3féle leves, savanyúság, sütik..

Ezek kijönnek napi 1600ft-ból?

2016. jún. 2. 12:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha otthon főzöl egy emberre, akkor 2 napra érdemes fözni, úgy olcsóbb, de ha anyagilag megteheted, akkor valóban kényelmesebb az étterem. igazából ezt magad döntsd el.
2016. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de ezt nem tudom,hogy éredes-e? Melyik olcsóbb?
2016. jún. 2. 12:35
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

#5

Minek főznél naponta 2÷3 féle levest?

Ha pedig nem, akkor miért hivatkozol erre?

Ne hidd azt, ha hirtelen pukkadásig eszed magad, a nap többi részében már nem fogsz éhséget érezni!

2016. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Otthon főzni sokkal olcsóbb, az meg, hogy naponta egyszer telezabálod magad az nettó baromság.
2016. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Ha főzöl akkor 1600 Ft-ért egész nap eszel, és nemcsak egyszer. Én nem szeretek egy étkezésre sokat enni, utána tunya, lomha és álmos leszek, szóval hasznavehetetlen. És nem is esik jól pár órára.

Szerintem még az is jobb, ha inkább ilyen 800-900-ért menüzöl (nálunk ennyi, itt az egyetemista városrészben) és többi étkezésnél szendvicsezel. Én nagy szendvicsfan vagyok, és szeretem jól megpakolni, de a legdrágább szenya is megvan 350-400 Ft-ból és akkor van benne sajt, pulykasonka, kukorica, répa, lilahagyma, sali, paradicsom, majonéz-torma, egy 22 cm hosszú bagettben. És marha kiadós, egyet bedobsz, akkor fél napig elvagy kaja nélkül. 2 ilyent megeszel, reggelire és vacsira, És megvan ez is össz 900-ból. Szóval a legdurvább esetben is 1800-ért egész nap ettél rendesen, és kiadósan.

2016. jún. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!