Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ruszliból mit lehet csinálni?

Ruszliból mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Tudtok linkelni recepteket?

#hal #pácolás #ruszli #hering #pácolt hering
2016. júl. 6. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Talán salátát legfeljebb.
2016. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Hidegtálakat, szendvicseket. De legfinomabb csak ugy feltálalni és aki akar vesz belöle.
2016. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem nagyon lehet továbbfeldolgozni.A saláta jó ötlet, akár konzervbabbal is el tudom képzelni, esetleg kukoricával majonézesen.

Szendvicsre csak úgy, ha jól alávajazol, mert eláztatná a kenyeret.

2016. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a cukkini leves levesbetétje a ruszli.


Cukkinit pici olajon fólia alatt sütőben megsütöm, annyira, hogy kicsit megkaramellizálódjon. Átteszem lábosba felöntöm vízzel főzöm még. Pürésítem, fűszerezem (házi ételízesítőt használok csak hozzá és sót, de biztos, hogy boltival is jó ha nincs házi, esetleg leveskockával is helyettesíthető). Tejszínnel felöntöm. Amikor egyet rottyan kész.


Belekerül a ruszli, aki savanykásabban szereti, az tehet bele a ruszli levéből is.


Minél magasabb rozstartalmú kenyérrel szoktuk enni, néha magas rozstartalmú vajas kenyérrel.


Egy étteremben ettem ilyet és nagyon ízlett. Azt próbáltam reprodukálni. Nyilván nm lett tökéletes, de mi nagyon szeretjük. Nyaranként gyakran készül.

2016. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kirakni ízlésesen egy kis tálra. Mellé tölteni kb. 2-3 cl vodkát / kopf. Az egyik legjobb ünnepi aperitif.
2016. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi az az aperitif???
2021. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 3 napos mákos lecsó válasza:
2023. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!