Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel várjam haza a férjemet?...

Mivel várjam haza a férjemet? Ötletek?

Figyelt kérdés

Soha nem tettem még fel ilyen kérdést, mert általában mindig összetalálkozik a kívánságunk, de most azért vagyok gondban, mert hosszabb ideig külföldön volt és teljesen más ételeket un, mint én. Ő azt mondja nem tudja, együnk amit én gondolok, én meg azt kérdezem ő mit szeretne de ő sem tudja. Én rengeteg pörköltet ettem és főzelékeket, mert azt lehet enni többször is, szóval a fülemen jön ki, de ő meg sok frissensültet, gyors kajákat. Pörköltet első nem nem akar, hanem majd együtt bográcsban, ha már kipihente magát. Szóval gondolkodom, hogy valami olyan kéne, amit egyikünk sem un, sőt olyan ötlet is jöhet, ami különleges, talán még sosem ettünk.

Persze nem krokodilra gondolok, mert azt most holnapig nem tudok beszerezni, hanem valami különleges recept beszerezhető húsból.


2016. júl. 27. 16:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Ossobuco borjúhúsból készül. Nagy előnye ,hogy másnap sokkal finomabb .. Melegíteni kell csak majd ha hazaértetek.

Burgundi marharagu... Ez is másnap a legjobb ..

2016. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Süss meg egy darab lazacot a sütőben, és csinálj hozzá valami köretet, egy kis fehérborral jó lesz.
2016. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Brassói, vagy valamilyen tejszínes ragu.
2016. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A ragu ötletek nyerők eddig, főleg a marha. Bár a lazacot is szeretjük, de szerintem mindenféle halat evett kint. Zöld mancs mindenkinek jár :-)
2016. júl. 27. 17:26
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Egy jó kis erdei gombaragu, zöldfűszeres galuskával?


Vagy ha valami különlegesre vágysz pl. soondoubu jjigae a kedvenc koreai ételem.

2016. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Lasagne, hideg kremlevesek, rakott etelek (karfiol,kaposzta,bab,pl), csobensutes pl karfiollal, hentes tokany, baconos sajtos csirke sutobe lehet tejszinnel es krumplipurevel vagy salival.
2016. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Rakott káposzta

Rakott krumpli

Rácponty

Húsgombóc paradicsom mártással

Töltött tök

Rántott cukkini, petrezselymes krumpli, kovászos ubival

2016. júl. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Bakonyi gombás sertésszelet (karajból ) egy kis füstöltszalonnával kezdve, tejfölösen vagy tejszínnel, és természetesen nokedlivel.nem pörkölt, hanem ízletes szaftos-szószos/mártásos hús.(ha gondolod, leírom, hogyan készítem én )
2016. júl. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Marhalábszárból gombás-tejszínes marharagut/tokányt is készíthetsz, ehhez is passzol a nokedli, de petrezselymes rizs is tökéletes mellé.Az ízhatás kedvéért ez alá is tennék némi füstölt szalonnát a hagymás alap készítésekor.
2016. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Csülök Pékné módra. A pasik általában imádják, mellette megsül a kockakrumpli, gyöngyhagymával (vagy negyedelt kisebb hagymával )tálaláskor frissen préselt fokhagymával. Kovászos uborkával felséges eledel.

Persze biztos, hogy ilyet ettetek már, de aki hazatér, valami hazaira vágyik és tényleg nem kínaira, gyíkhúsra, amit külföldön bármikor megkaphat.

2016. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!