Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Durva, hogy tegnap 10 palacsin...

Durva, hogy tegnap 10 palacsintát megettem?

Figyelt kérdés

Kakaósat, lekvárosat és pudingosat vegyesen. Nem egyszerre persze, hanem úgy a nap folyamán folyamatosan. Csak este számoltam össze, hogy bizony mennyi az annyi. Nagyon durva mennyiség?

Tegyük hozzá, hogy ezen kívül nem ettem mást, csak egy tányér húslevest.

Lányok, nektek hány palacsinta volt a rekord egy nap alatt? :)


2016. aug. 12. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre!
2016. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
XDD Nagyon durva :D Régebben talán nekem is volt, hogy megettem ennyit, mondjuk annak a 10-tizenpárnak is a fele legalább pucér volt :D A frissen sült pucér palacsinta a kedvencem <3
2016. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
41%
Egy fiúnak is durva, de egy lánynak szinte brutál. Amúgy meg egészségedre. :D Max akkor lesz ebből baj, ha gyomorrontást kapsz vagy ha sokat eszel akkor elhizol.
2016. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szokott ilyen lenni, csak tegnap valahogy semmi mást nem kívántam, csak az édeset. De nem lesz rendszer belőle! :D
2016. aug. 12. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Elég Durva,de jól tetted!Egészségedre :)
2016. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon gyerek lehetsz. A 8 éves unokaöcsém szokott ilyesmivel dicsekedni.
2016. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Dehogy dicsekszem vele! Egy lánynak aztán nagy dicsőség ennyit enni, főleg, hogy le szeretnék adni pár kilót. Csak magam is megleptem, mennyit megettem, és kíváncsi voltam ez mennyire számít soknak másokhoz képest.
2016. aug. 12. 15:17
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha együltő helyedben etted volna, akkor meglepő lenne. De így, hogy egész nap eszegetted, már nem olyan durva, de tény, hogy nem volt egészségtudatos a napod, csak nasiztál.

Néha egy kis "bűnözés" bele fér, de utána illik vezekelni :)

2016. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amennyire szeretem a palacsintát, és amennyire ritkán eszek, egyszerre megeszek legalább ötöt. Aztán kis pihi után jöhet a többi. Tehát egyáltalán nem durva szerintem. Nő vagyok, és nem elhízott.
2016. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom. Mi hárman vagyunk és 60 darabot szoktam rendelni. Estére nem marad belőle.
2016. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!