Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Elfogyott a liszt, mit...

SOS! Elfogyott a liszt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem kaptam a boltba lisztet, a kocsim szervizbe, nem tudok hova menni lisztért és rántott húst szeretnék csinálni. Valaki próbálta már csak tojásba és zsemlemorzsába fofgatni?

2016. aug. 14. 12:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jó, akkor foglalkozzunk a kérdéssel. Ha csupán tojás és zsemlemorzsa van, akkor azzal csináld meg és kész.

Nem te leszel az első, mert ha rákeresel a liszt nélküli rántott húsra, akkor vannak találatok.

2016. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) igen rákerestem én is,de ott helyettesítik valami mással. Mind1 már lemondtam róla, köszi azért.
2016. aug. 14. 13:29
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
A felvert tojást egy kicsit hígísd meg vízzel, abba keverd bele a zsemlemorzsát, hogy állagra kb. egy hígabb nokedli-szerű masszád legyen. Abba beleforgatva a húsokat, meg fog állni rajta a bunda. Ha van egy kis sajtod, reszelj bele, kicsit lágyítja, és akár még valami fűszerrel (bors, stb.) lehetne ízesíteni is.
2016. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
Istenem, ennyi rosszindulatú embert! :-(((( Megáll az ész. Ha valaki segítséget kér és nem tudtok megoldást, akkor miért hozzászólni a kérdéshez, és főleg ilyen megalázó módon?
2016. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utolsó 2 hozzászólónak :) én sem értem miért kell így beszélni az emberrel. 4 hónapja költöztünk be a párommal a saját lakásunkba, előtte anyuéknál ritkán kellett főznöm, és nem vagyok túl rutinos. Most írtam először erre az oldalra es többet szerintem nem is fogok
2016. aug. 14. 14:57
 16/25 anonim ***** válasza:
En is pecsi vagyok, vigyek at lisztet? :D
2016. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de már nem kell :) ha hazaér a párom megyünk anyósomékhoz, azt mondja hogy ő nem éhes, a kicsi még anyatejes, a kutyamnak van táp, én meg tojást ettem, és anyósoméknál vacsizunk :)
2016. aug. 14. 15:03
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor gratulalok, orulok hogy jol alakult :D
2016. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Igaz, segíteni nem tudok. De ha kezdő háziasszony vagy, akkor a hasonló gond elkerülésére javaslom, hogy hó elején az alapvető élelmiszerekből vegyél annyit, hogy legyen tartalékod.
2016. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én a hűtő tetején tartok egy noteszt + tollat, amikor valami elfogy, rögtön felvésem, és amikor megyek a boltba, viszem a listám... :))
2016. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!