Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Elfogyott a liszt, mit...

SOS! Elfogyott a liszt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem kaptam a boltba lisztet, a kocsim szervizbe, nem tudok hova menni lisztért és rántott húst szeretnék csinálni. Valaki próbálta már csak tojásba és zsemlemorzsába fofgatni?

2016. aug. 14. 12:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy vicc volt (?) , a Megyeri tértől egy szar @sra van a Petőfi utcában egy Tom Market . De ! lépsz pár 100 métert és az Ifjúság úton is találsz egyet .
2016. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%
Épp ezt akartam írni, mint az előttem válaszoló: a Petőfin van egy Tom Market és a Megyeri tértől a Tüzér utcai LIDL sincs annyira messze, még gyalog sem, ha legközelebb véletlenül ilyen helyzetbe kerülsz. Vasárnap is nyitva van délután 5ig :)
2016. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
31%
A Petőfi utcai Tom M. este 20.00 nyitva van vasárnap.
2016. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már nem aktuális a kérdés, de szeretném leírni a tapasztalatomat.

IR és PCO gondokkal küzdök, így a fehér lisztet teljesen próbálom kiiktatni az életemből, sőt, ha nem muszáj, nem használok lisztet. A rántott húst, és minden rántott dolgot kb. másfél éve liszt nélkül készítek. Akinek nem mondtam, észre sem vette, hogy liszt nélkül készítettem a panírt. Ha legközelebb csinálsz, próbálj ki pár szeletet, darabot liszt nélkül :) Kérlek majd írd le az eredményt.

2016. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egyél zöldséget.
2016. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!