Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tartsam frissen a...

Hogyan tartsam frissen a csirkemellet másnapig?

Figyelt kérdés
Lassan megkezdődik a tanév és általában párolt csirkemellet hordtam iskolába, viszont most nem igen lesz időm reggel erre. Ha este készítem el, lefekvés előtt, van rá mód, hogy másnap iskolába ne legyen teljesen száraz, kemény? Hogy lehet ezt megoldani?
2016. aug. 16. 23:48
 1/4 anonim válasza:
78%
Én általában sütőzacskóban megsütök kb 1 kilót, és az simán jó 1-2 napig. Iskolába is azt szoktam vinni egy 400 grammot kb. Nem kell rá semmi cucc, befűszerezed és megfő a saját levében
2016. aug. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Előző este megsütöd, ha kihűlt, alufóliával beborítva tedd éjszakára a hűtőbe.

Reggel folpack-ba csomagold be azt a db-ot, amit el akarsz vinni, abban nem fog kiszáradni.

2016. aug. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
A csirkemell frissen sem a legjobb, kihűlve meg főleg nem az. Főzzél mást, pl. kolbászos karajt, fasírtot, rántott csirkecombot, ezek jók hidegen is.
2016. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván oka van, hogy naponta csirkemellet viszel iskolába.

Nem tudom, hogy csíkokra vágva vagy szeletben vitted, milyen körülmények között tudtad elfogyasztani.

csak tippként írom, ha esetleg csíkokra vágva sütöd meg esténként, akkor valami ízletes szószban, egy dobozban is vihetnéd másnap, és garantáltan nem száradna ki.

Fűszeres paradicsom, valamivel ízesített natúr joghurt (pl zöldfűszerekkel)mustáros-joghurtos... stb, ami az ízlésednek megfelel.

Egy műa. villával ki lehet falatozni a dobozkából is.

2016. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!