Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nálatok sem hajlandó a család...

Nálatok sem hajlandó a család többi része megenni a gluténmentes kajákat?

Figyelt kérdés
Gluténérzékeny vagyok és ezt az étkezésnél be is tartom. A főzés általában az én reszortom, de a férjem és a lányom is szeret sütni, főzni. Viszont az esetek 90 %-ában nem hajlandóak megenni, amit gluténmentesen készítek. Azt mondják, képtelenek megszokni a más ízeket, ezért állandóan többfélét főzünk, vagy ők kezdenek másfélét készíteni, mert nem ízlenek nekik a gluténmentes kaják. A gond leginkább a süteményekkel van, de más kajáknál is előfordul. Mielőtt bárki megjegyezné, nem főzök rosszul. Tapasztalt más is ilyet?

2016. aug. 26. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Kérdés, hoyg MIKET fözöl gluténmentes címen. Ugyanis a legtöbb ételnél nem észrevehetö, hacsak nem valami extra valamivel pótolod.

Viszont tényleg van sok olyan pótlék, ami igencsak rossz ízü.

2016. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Akkor te valamit nagyon elcs.szel, mert mi is gm is főzünk, és a vendégek nem tudják megmondani, hogy az aktuális süti rizs-, vagy sima lisztből készült-e.
2016. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Többnyire rizsliszttel sűrítek, vagy gluténmentes étkezési keményítővel. Már ezt sem szeretik. A sütiknél többféle előre kevert lisztet használok, na azokat végképp nem eszik meg.
2016. aug. 26. 16:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem tudják, hogy gluténmentes, akkor nem lesz elöítéletük
2016. aug. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én sütimben szénhidrát is csak nyomokban van. A párom boldog vele. Ő is gluténmentesen főz, szerinte is jobb, bár visszahozta magának a kenyeret havi egyszer. De az nem zavarja, hogy a szénhidrátdús, gabonára erősen alapozó étrendjébe extrém szénhidrátszegény ételeket dobok be.

A rántásunk szezámmagos, szerintünk finomabb, mint a lisztes. Ez bizonyára ízlés dolga.

2016. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na, a sütikeverékeket felejtsd el, azok tényleg egy rakat fhosok.

Mi sütni rizsliszttel szoktunk, bármit megcsinálunk, bár a palacsintából már ment a kutyának, mert eltosztuk elsőre. :)

Arányokra figyelj de kb. ugyanannyi kell, mint simából.


És gm. recepteket nézegess, akár liszt nélkülieket is, mert azok azért precízek, meg biztosabbak.

2016. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rizslisztes palacsinta tört... Sokat nem kísérleteztem vele. A mézesem és a piskótám jó lett rizsliszttel, más, de majdnem olyan jó, mint búzaliszttel (darásabb állagú, picit kevésbé gyúrható a mézesnél, de azért rendben van). Inkább a zabot szokták bármire használni, de a rizslisztben is vannak lehetőségek, csak általában jellegzetesen más lesz. Galuskánál nekünk bejött a zab. Palacsintánál csak a zöldbanánliszt, a csuda vigye el, pedig sokat kísérleteztem... Ja és a zabkorpa, bár igen más a kettő. Inkább piskótát eszem s más tojásos sütit, amibe szinte bármi jó, keményítő se kell.
2016. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

7-es, a zabot ne ajánlgasd, mert az NEM 100%-an gm (szennyeződhet búzával, pl.).


Nekem a kukoricás palacsinta, aztán amikor sikerült, picit vastag lett - de ex megette ugyanúgy :D

2016. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is glutenmentesen fozunk és mindenki megeszi a családból. Jo, van 1-2 ember aki azt mondja hogy rossz, pedig meg sem kostolta. Szoktunk készíteni pogácsát is meg sajtós rudat szintén rizslisztbol és észre sem lehet venni hogy nem rendes liszttel készült. Jo, egy licit szarazabbak a sutemények de azt a család többi tagja nem eszi. De a leveseket és minden mást glutenmentesen készítünk. 😊
2016. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha inkább olyan ételekkel próbálkoznál, amibe nem kell glutén? Minek erőltetni a hagyományos ízvilágot, ha nem megy?


Nem kötekedni akarok, mert mi pl. vegetáriánusok/a család egy része vegán/ vagyunk, de épp ezaz, hogy ha nem tudok hagyományos rántotthús ízt odavarázsolni annak, aki enne húst, mert én nem készítek olyat, akkor készítek mást, amit mindenki megehet és finom, teszem azt gombapörit.


Vannak gluténmentes sütik - rengeteg vegán süti pl. ilyen, krémek, tortalapok, olyan ételekkel, amikben meg eleve nincs glutén Dunát lehetne rekeszteni.


Tényleg nem bántásból de egy rizzsel sűrített krumplifőzeléket én is visszaköpnék. Akkor már inkább törj össze krumplit és süritsd azzal, vagy csinálj helyette krumplikrémlevest, amit nem kell liszttel sűrítgetni. Tehát ilyen alternatívákra gondolok. Állítsd át a főzést olyan ételekre, amikbe eleve nem kell glutén, van olyan rengeteg.

2016. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!