Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell toltott rántott...

Hogy kell toltott rántott gombát készíteni?! Milyen tolteléket tesztek bele és hogyan panírozzátok?! Serpenyoben olajban sutitek?!

Figyelt kérdés
Koszi elore is a válaszokat!

2016. aug. 28. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Gorgonzolás töltelékkel nagyon jó. Vagy mozzarellás-pesztóssal. A tönkjét kitöröd 2 gombának, megtöltöd mindkettőt, majd egymással szembefordítod és pálcikával átszúrod.

Liszt-tojás-zsemlemorzsa-tojás-morzsa, hogy jól tartson.


Én forró sütőben szeretem, de lehet olajban is.

2016. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a gyors választ, nagyon jól hangzik, biztos, hogy nagyon finom! Mindemképpen kipróbálom! :))
2016. aug. 28. 12:11
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Anyám a sima húsba valo töltelékkel töltötte mindig, én imádtam. Kiszedte a tonkot, bele tette a tölteléket, eligazgatta, hogy kérek legyen és simán panirozta, mint akármi mást. Bő olajban sütötte
2016. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Erdoben szedett tinorut rantok csak. Nem toltom, tkp. nem is szeretem a toltott gombat. A jo gombaba nem kell toltelek, csak az izetlen bolti csiperkebe.
2016. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Kiveszem a tönköt, a helyére házi csirkemáj pástétomot töltök, kissé domborúan, hogy kb kerek legyen (közepes mérető csiperkéből szoktam )Így panírozom be, vagy a másik megoldás, kisebb gombáknál, hogy kettőt összeragasztok a májkrémmel, és utána panírozom.n

Nagyon finom, nagyon szeretjük.serpenyőben, bő zsiradékban sütöm, majd szűrőlapáttal konyhai papírtörlőre szedem, hogy a felesleges zsiradékot felszívja.

2016. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3! Nagyon jól hangzik az is!
2016. aug. 28. 22:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Igen, biztos finomabb lehet erdei gombából, egyszer én is szívesen elmennék gombászni (nagymamámék szoktak), de mi sajnos nem értunk hozzá.
2016. aug. 28. 22:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5! Nagyon finom lehet a házi májkrémmel is, nagyon jó recept! Koszonom!
2016. aug. 28. 22:21
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a sok jó receptet!:))
2016. aug. 28. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!