Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell készíteni a csulkot...

Hogy kell készíteni a csulkot pékné módra!?!

Figyelt kérdés
Koszi a válaszokat elore is!

2016. aug. 29. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezeket mind kipróbáltam és mind jó recept!

2016. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Koszi, jól néznek ki!
2016. aug. 29. 10:36
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, Skinnysketeton!


Mivel én és a többi válaszadó is pokolian unjuk az életképtelen és primitív főzős kérdéseid, most megtanítalak a Google használatára, mind a Te, mind a Mi örömünkre!

"Adj egy éhezőnek halat s jóllakattad egy estére, tanítsd meg horgászni és jóllakattad egy életre"


Vegyük a következő szituációt: a csülök pékné módra nevezetű étel receptjére, elkészítési módjaira, tippekre, trükkökre vagy kíváncsi.


A rossz út az, amit Te választottál, kiírod egy fórumra, ahol egyrészt nem kapsz azonnal választ, másrészt mivel ez a kérdés teljesen objektív, tárgyilagos, száraz nem is ad semmi pluszt egy névtelen fórum, sőt csak elvesz, hiszen bárki írhat bármiféle baromságot név és következmények nélkül.


Nézzük a jobbik utat: felcsaphatod például a Google keresőmotorját.

Bizonyára találkoztál már vele, ha esetleg még sem, akkor a következő címen éred el: [link]

Ne aggódj a com végződés miatt, a lokalizáció miatt nagy valószínűséggel magyarul fog megjelenni.


A következő lépés a megfelelő keresőszavak, -kifejezések megtalálása.

Esetedben ez rendkívül egyszerű, nincs szükség semmiféle trükkökre, egyszerűen a kívánt étel neve begépelve a keresősávba pontos találatokat hoz.


A következő nagy feladat a megfelelő találat kiválasztása, de itt sem kell megilletődni. A Google keresőmotorja rendkívül intelligens és relevancia szerint rangsorolja a találatokat.

Mit is jelent ez?

Egyrészt, hogy a keresőszavakkal pontosan egyező találatok kerülnek előre, másrészt, hogy ezen belül is osztályoz: a legtöbbször belinkelt, olvasott, legnépszerűbb oldalakat sorolja előre, ezzel is könnyítve a számodra tökéletes recept megtalását.

Röviden mondva az első 5 találat között szinte biztosan találsz neked megfelelő és megbízható receptet.


Foglaljuk csak össze: a Google használatával teljesen egyedül, másokra várás nélkül bármely étel receptjét megtalálhatod percek alatt, a nap bármely szakában.


Ezúttal kívánok számodra gyakori és eredményes Google használatot.

2016. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Első, ha ezt mind végig kipróbáltad, akkor le a kalappal... :D

Én egyféle képen készítem évtizedek óta, (akkor még net sem volt, nem is emlékszem kitől kaptam a receptet, de lehet, hogy valamelyik ősrégi szakácskönyvben leltem rá.)

A csülköt, jó nagy, nyers de nem csupa zsíros példányt, sós, babérleveles, egészborsos, fokhagymás vízben puhára főzök. Kicsvarom a csontot belőle, és szárazra törölgetem.

A nagy gáztepsibe öntök meleg zsírt, és a közepére helyezem. meglocsolom zsírral. a két szélére teszem a kockára vágott nyer krumplit, amit szárazra törölgettem.

Régen gyöngyhagymát pucolgattam, de már nem nagyon lehet kapni, így kisebb hagymákat félbe-negyedve vágva szórok a krumpli közé. átkeverem , hogy egyenletes legyen az elosztás, és közben a zsírral is alaposan körbe érintkezik a krumpli-hagyma egyveleg. természetesen nem úszik, csak annyi, hogy a hús ne ragadjon le, és a köretet is átjárja.

Be a sütőbe, és hagyom szépen pirulni. Párszor vagy szalonnabőrrel kenem meg a csülköt,de úgy is volt már, hogy egy kis mézet sörrel elkevertem, és ezzel kenegettem.

isteni szép piros és ropogós lesz a bőre.

Közben a krumplit is átkeverem időnként lapáttal, hogy egyenletesen süljön pirosra.

Amikor kész, akkor a krumplira szórok friss petrezselyemzöldet, a csülköt nagyon finoman megszórom pirospaprikával, és legvégül a húsra rányomok 3-4 gerezd friss fokhagymát (fokhagymapréssel )

A család nagy kedvence ez a finom étel, és a barátaink is számítanak rá, ha jönnek hozzánk.

Nem is nehéz elkészíteni, így akár egy kezdő is megpróbálkozhat vele.

2016. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Tudod kedves kérdező, nem feltétlenül kell a google-be menned, itt a jobb felső sarokban is van egy kereső.


Oda írtam be, amit kérdezel: "csülök pékné módra".


Nézd csak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=cs%FCl%F6k+p..

2016. aug. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Harmadik és egyben otodik is! Béken hagyhatnál már a Google-vel és a tobbi keresovel is! Ha nem tudsz értelmes válaszokat adni akérdésekre, akkor miért használod ezt az oldalt! Csak hogy tudd, tudom használni a bongészoket, úgy leptem be erre a honlapra is! Nem tudom miért kell az undok szovegedet odaírni mindenhova! Ha nem érdekelnek a kérdéseim, miért kattintasz rá, miért olvadod el oket?! Bongéssz inkább az etikai kerdések kozt,hatha tanulsz egy kis normális emberi viselkedést!
2016. aug. 29. 13:22
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyébkent azért nem a Google-ba irom be, hanem itt kérdezem meg /de ezt egy másik hozzaszólásodra válaszolva már megírtam/, mert mások által bevált receptekre vagyok kíváncsi, mert képzeld nem mindenki tolti fel teljes receptgyujteményét a nosalty-ra, az apróséfre, a mindmegettére és társaira!!! Egyébként kulonben mire lenne ez a weboldal, ha nem erre?! Arra, hogy mindenki azt kérdezgesse, hogy "Szép vagyok?!", stb.?! Szerintem gondolkozz el rajta!
2016. aug. 29. 13:30
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves 4.! Nagyon-nagyon szépen koszonom ezt az isteni receptet és a részletes leírást! Mindenképpen elkészítem, már ki is írtam magamnak a receptfuzetembe:))
2016. aug. 29. 13:34
 9/20 A kérdező kommentje:
Értem, ezek szerint skizofrém vagy! Amúgy mivel ártottam nekd, miért nem akarsz leszállni rólam?!
2016. aug. 29. 13:52
 10/20 A kérdező kommentje:
Attól, hogy két fiókkal is regisztráltál, attól még megismerni, hogy te vagy a kommentjeid stilisztikájából!
2016. aug. 29. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!