Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bio citromból készül a Dr....

Bio citromból készül a Dr. Otker Finesse reszelt citromhéj?

Figyelt kérdés
Nehezen lehet bio citromot most nyáron venni, alternatívát keresek.

2016. szept. 2. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ALDI-ban szinte mindig kapható kezeletlen héjú.

Amikor nem használom el a citromhéját csak a levét,akkor is lereszelem. Egy lapostányérra vékonyan szórok kristálycukot és arra reszelem ,utánna jól összemorzsolom ,hogy mindenütt átjárja ,egy légmentes üvegben tartom így mindig van reszelt citromhéjam .

Amikor gyerek voltam még nem volt kezelve a citrom héja ,így nem lehetett sokáig tárolni,és emlékeztem ,hogy anyu mindig így csinálta ...

A másik megoldás ha nem használod fel a citromhéjat,berakod a fagyasztóba ,így a felvágott kifacsart citromhéjat is fel tudod használni. A fagyasztóból kivéve ,még fagyott állapotban kell lereszelni.

2016. szept. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jó ötleteket, ha kapok megcsinálom én is. Mostanában nem kapok az Aldyban sem.
2016. szept. 2. 22:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Tescoban mindig lehet kapni BIO citromot.


[link]

2016. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, akkor megnézem a Tescoban
2016. szept. 6. 18:53
 5/6 anonim válasza:

A legjobb ha veszel palántát és te termeled meg.

Egyébként az aldiban szokott lenni.

2016. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, hogy megtermelni, de annyit nem hozna amennyi kell. Lehet sajnálnánk is leszedni, ha végre hozna citromot. Egyébként azért megpróbálom, köszi!
2016. szept. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!