Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A hamburger így is egészségtelen?

A hamburger így is egészségtelen?

Figyelt kérdés
Ha az ember maga veszi meg hozzá a húst és készíti el belőle a húspogácsát. Illetve friss zőldségeket rak bele (paradicsom, jégsaláta, kígyóuborka, hagyma). Jó minőségű sajtot használ fel hozzá ( nem ilyen ömlesztett vackot) és pékségből vesz hozzá puffancsot vagy maga süt.
2016. máj. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Milyen az a zőőőőldség? :D


Egyébknét így szerintem nincs vele gond.Persze kérdéses, hogy milyen minőségű a hús, zöldség, sajt és a zsemle. Ha trappistát meg spáros darált sertést raksz bele, az épphogy ugyanolyan szemét, mint a mekis.

2016. máj. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

A hamburger semmivel sem egészségtelenebb mint egy sima szendvics.

Persze a marhahúst nem szabad túlzásba vinni, meg aki figyel a CH-bevitelre az ne egyen hamburgerzsemlét. De a mekis kajáknál inkább a sültkrumpli meg az üdítő a problémás, na meg a mennyiség (némelyik menü közel 1000 kalória).

2016. máj. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném, hogy a hamburger egészségtelenebb lenne, mint bármi más. A puffancs kritikus, az valóban eléggé szénhidrátos és cukros is, de a hús és a zöldségek rendben vannak. Az a lényeg, hogy ne süsd túl a húst.
2016. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Ha magad csinálod jó minőségű s számodra egészséges alapanyagokból, akkor teljesen OK.

Nekem a glutén szerintem nem ideális, így én azt is hagynám, tudok sütni anélkül is, csak más lesz. De nem mindenki áll ugyanúgy a gluténhez.

2016. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
A hamburger sehogysem egészségtelen.
2016. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
az attól függ. nem egészségtelen, de nem is kifejezetten egészséges. valóban nem mindegy, milyen húst, zöldséget, bucit használsz hozzá. pl csirkemellel, friss termelői zöldségekkel teljeskiőrlésű magvas zsemlében szerintem kifejezetten király kaja, én még egészségesnek is mondanám így, bár nyilván a sok szigorú egészségfétisesnek nem az:D
2016. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!