Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Muffinsütő, mi a garancia,...

Muffinsütő, mi a garancia, hogy van a boltokban?

Figyelt kérdés
SOS, abban a tudatban voltam, hogy van nekünk, erre elajándékozták a tudtom nélkül. Keddre kell legkésőbb, ha rendelésre adom, nem jön meg addig.

2016. okt. 23. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Auchan, Spar, bármi, nincs nyitva 1sem :(
2016. okt. 23. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Holnap minden nyitva lesz. Vagy menj át a szomszédba és vegyél egyet. Vagy tényleg kopogj át a szomszédhoz, és kérd el az övét.
2016. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretek kölcsönkérni, mert nem biztos, hogy vissza tudom neki adni sértetlenül, meg egyébként is itt csak idősek laknak.
2016. okt. 23. 11:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol fogsz holnap kapni. (multiknál, konyhafelszerelési üzletekben. ) A bevonatos is jó, de abba mindjárt érdemes kapszlit is venni ( pl Fackelmann, 7- cm körüli a felső átmérője)de szilikon muffinformát is lehet kapni, 12-st, vagy egyedi darabosat is. ezekbe nem kell papír, de szerintem abban szépek.
2016. okt. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, sikerült tegnap, csak már aggódtam, mert nem túl nagy ez a megyeszékhely :) De szerencse is, mert a rendelés még mindig nem érkezett meg, pedig már majdnem délután 2 van.
2016. okt. 25. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!