Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet főzni ezekből at...

Mit lehet főzni ezekből at alapanyagokból?

Figyelt kérdés
Én sült tésztára gondoltam,de hátha adtok jobb ötletet. Csigatészta,tejföl, tejszín, konzerv kukorica, sertéshús, reszelt sajt
2016. dec. 9. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én biztos készítenék egy kukorica levest.

Illetve egy tejfölös (ha van kapor akkor egy kapros tejfölös húst) tésztával.

2016. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sertéshúst lisztbe forgatva hirtelen kisütöd, majd lapáttal kiszeded.

Készítel egy sajtos-tejfölös mártást, a sült husit beleforgatod, egy kicsit összeforralod.

Főtt tészta köretet csinálnék hozzá.


A húsból maradjon valamennyi, megpárolod azt is és a kukoricát is, és tejszínes hideg kukoricás hús salátát tudsz délutáni nasinak belőle.

2016. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2- es mártás receptet tudsz adni?
2016. dec. 9. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A tejfölbe szoktam egy kevés lisztet símára keverni (ha kell hozzá egy pici víz, nem gond), és még bele a reszelt sajtot is. (Vagy a zúzott fokhagymát, amit éppen akarsz!)


Kevés vajat megolvasztok, bele az előkészített tejföl, majd állandó kavargatás közben, kis lángon rotyogtatod. Elkezd besűrűsödni, akkor lehet az odakészített hideg vízzel hígítani, és ezzel a mennyisége is szaporodik.

Amikor már ez se nem híg, se nem sűrű, akkor bele a már megsütött húst, egy kevéske forralással még a rásült liszt egy része is sűrűsíti a mártást.

2016. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ki fogom próbálni:)
2016. dec. 9. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!