Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Könnyű csokis süti recept?

Könnyű csokis süti recept?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kell bevinni valamit a suliba.Próbáltam piskótát sütni csoki darabokkal de mindig lesüllyedtek a csokidarabok az aljára és megégett az alja.Nem tudom mit csinálok rosszul de 3x nem sikerült megcsinálni.Valami csokisat szeretnék és tavaly sikerült is de már nem tudom hogyan.Valaki tud valami csokis süti receptet?
2016. dec. 19. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nutella brownie. [link]
2016. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm kipróbálom!:)
2016. dec. 19. 19:05
 3/4 aperitif ***** válasza:
100%

Csokis pite, nagyon egyszerű, még én is meg tudom sütni :)

15 deka liszt, 12 dk margarin, 8-10 deka porcukor 4 sárgája. Ezt összekutyulni, sütőpapiros tepsibe belenyomkodni.

4 fehérjét felverni, 14 deka cukor bele, és tovább verni, kemény fényes habnak, bele 14 deka darált dió,- vagy ami van, mogyoró, mandula- óvatosan bele, ne törjön a hab és bele az olvasztott majdnem hideg csoki, kb 15-20 deka, jól elkeverni és rá a tésztára. Kb 180 fokon sütni, cirka 30-35 perc

2016. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! remélem nekem is sikerül megcsinálni akkor:)
2016. dec. 19. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!