Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnék itthon párizsit...

Hogyan tudnék itthon párizsit csinálni?

Figyelt kérdés

Rendes igazi húsból, sajat fűszerezessel.

Ugye az a lényeg h a parizsit osszedaraljak es egy hengerben megfozik. Otthon h lehetne?



2016. dec. 21. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva sehogy. Olyan textúrát nem tudsz előállítani. Viszont egy szép, igényes vagdalthús lehet belőle.
2016. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2016. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:
67%

Receptre mar nem emlekszem. Csirkemellbol csinaltam, de Draga Emberem nem dijazt Ő megszokta boltit.

Szerintem jo volt. Husize volt.

2016. dec. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A "Konyhafőnök"-ben folpack-ba csavarták be szorosan (mint egy szaloncukor!!) és főzték meg azokat a darált-húsos cuccokat, amiket utána felszelve akartak valamihez felhasználni.

Talán próbáld meg azzal a módszerrel.

2016. dec. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

ahogy előírják,(tehát szabványos állagú)olyant sehogy.


ha nagyon szeretnél, akkor próbálkozz főtt sertéssel, mixeld péppé, fűszerezd, és hidegen töltsd valami formába, vagy bélbe.


az ötelt amúgy nem rossz. csak sertésből, vagy marhából. a többi húsféleség a józan ész elleni merénylet.

2016. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt van két recept, de egyiket sem próbáltam. Elolvasásra a második a meggyőzőbb.

Az első csirkéből van és van benne tejszín meg tojás is. Biztos finom az is, de azért ne nevezzük már párizsinak :)

[link]

2016. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!